Administrace Sportovní akce

Talent Plzeň

Nejbližší domácí zápasy
Talent Plzeň

Omlouváme se, pro "Talent Plzeň" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Talent Plzeň nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333184-talent-plzen","club_name":"Talent Plze\u0148","club_place":"","club_addr":"Sportovn\u00ed hala m\u011bsta Plzn\u011b, \u00daslavsk\u00e1 75, 326 00, Plze\u0148","club_lng":13.39777,"club_lat":49.73841,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":49.73841,"center_lng":13.39777}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Házená Plzeň s.r.o.

Sportovní hala města Plzně, Úslavská 75, 326 00, Plzeň
stochljan@seznam.cz
777830510

Nábor mladých házenkářů!

Talent Plzeň provádí celoroční nábor chlapců. Kontaktujte nás a přijďte na kterýkoliv z tréninků.

stochljan@seznam.cz

Házená Plzeň

Házená má na Plzeňsku bohatou tradici! Začátky patří české házené, plzeňským klubům jako Ikar, Star a Petřín. Vynikající házená se hrála v Bolevci, Újezdě, Starém Plzenci, Šťáhlavech nebo Třemošné.

Po reorganizaci tělovýchovy vznikl ve Spartaku ZVIL Plzeň silný oddíl národní házené, který navázal na tradici házenkářů Viktorie Plzeň. V roce 2010 pak vznikl nový klub hrající pod hlavičkou SSK Talent M.A.T. Plzeň.

Klub Talent Plzeň se během několika let propracoval mezi absolutní špičku české házené, když vybojoval několik titulů mistra České republiky. Chcete-li vyrazit na kvalitní házenou, podpořte místní házenkářský klub Talent Plzeň v městské hale Plzeň.

Hledáte sportovní informace z Plzně? Vyhledejte sportovní akce v Plzni na sportmap.cz. V Plzni hrají dále kluby HC Plzeň, HK Slavia VŠ Plzeň a další.

@talent-plzen
#CeskaHazena
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 26500 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023