Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Krmelín

Pro TJ Sokol Krmelín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333091-tj-sokol-krmelin","club_name":"TJ Sokol Krmel\u00edn","club_place":"","club_addr":"Bru\u0161persk\u00e1 73924, Krmel\u00edn","club_lng":18.23629,"club_lat":49.73042,"markfn":"poi-hazena.png"}]
[{"center_lat":49.73042,"center_lng":18.23629}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Krmelín z.s.

Brušperská 73924, Krmelín
kunatm@seznam.cz
739088763

Hraj házenou!

Házená je pro všechny. Přijď si ji k nám vyzkoušet i ty!

kunatm@seznam.cz

Házená v Ostravě

Vznik Tělovýchovné jednoty Sokol v naší obci sahá ještě do dob existence Rakousko - Uherské monarchie, kdy roku 1911 na veřejné valné hromadě vzniká Tělocvičná jednota Sokol Krmelín.

Dominantní postavení v místním sokole zaujímala házená. Nejdříve česká a od roku 1958 mezinárodní, která se hraje do dnešní doby.

Zaujala Vás házená v Ostravě? Podpořte místní sportovní klub TJ Sokol Krmelín! Máte sportovní informace z Ostravy? Máme pro Vás hlavní sportovní akce v Ostravě a okolí u kterých můžete být. Vyhledejte sport v Ostravě na sportmap.cz.

Mezi další házenkářské kluby v okolí patří SC Bohumín, fotbal v Ostravě hraje TJ Slovan Ostrava a v basketu můžete podpořit BK NH Ostrava.

@tj-sokol-krmelin
#CeskaHazena
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023