Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Přibice

Pro TJ Sokol Přibice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331710-tj-sokol-pribice","club_name":"TJ Sokol P\u0159ibice","club_place":"","club_addr":"U n\u00e1dra\u017e\u00ed, P\u0159ibice, 69124","club_lng":16.57183,"club_lat":48.9551,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.9551,"center_lng":16.57183}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Přibice

U nádraží, Přibice, 69124
miroslavbobrek@seznam.cz
602452567

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Přibice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

miroslavbobrek@seznam.cz

Sport Přibice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Přibice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Přibice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihomoravský kraj - I.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Brno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023