Administrace Sportovní akce

SK Babice nad Svitavou

Pro SK Babice nad Svitavou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331715-sk-babice-nad-svitavou","club_name":"SK Babice nad Svitavou","club_place":"","club_addr":"Babice nad Svitavou 103, B\u00edlovice nad Svitavou, 66401","club_lng":16.69998,"club_lat":49.28291,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.28291,"center_lng":16.69998}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní Klub Babice nad Svitavou

Babice nad Svitavou 103, Bílovice nad Svitavou, 66401
fotbal-babice@seznam.cz
723302113

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Babice nad Svitavou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal-babice@seznam.cz

Sport Babice nad Svitavou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Babice nad Svitavou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní Klub Babice nad Svitavou byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihomoravský kraj - I.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Brno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023