Administrace Sportovní akce

TJ Pojihlavan Kupařovice

Pro TJ Pojihlavan Kupařovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331714-tj-pojihlavan-kuparovice","club_name":"TJ Pojihlavan Kupa\u0159ovice","club_place":"","club_addr":"Kupa\u0159ovice, 66466","club_lng":16.48671,"club_lat":49.04296,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.04296,"center_lng":16.48671}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Pojihlavan Kupařovice

Kupařovice, 66466
svetlik.paja@seznam.cz
777810229

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Pojihlavan Kupařovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

svetlik.paja@seznam.cz

Sport Kupařovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Pojihlavan Kupařovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Pojihlavan Kupařovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Brno - venkov okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Brno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023