Administrace Sportovní akce

FK RENOCAR Podolí

Pro FK RENOCAR Podolí nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331741-fk-podoli-u-brna","club_name":"FK RENOCAR Podol\u00ed","club_place":"","club_addr":"Podol\u00ed 497, 664 03 Podol\u00ed","club_lng":16.72429,"club_lat":49.18749,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.18749,"center_lng":16.72429}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK RENOCAR Podolí z.s.

Podolí 497, 664 03 Podolí
josef.seliga@centrum.cz
602750538

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Podolí u Brna hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

josef.seliga@centrum.cz

Sport Podolí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Podolí u Brna. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Podolí u Brna byl založen v roce 1929 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihomoravský kraj - I.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Brno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024