Administrace Sportovní akce

SK Dolní Kounice

Pro SK Dolní Kounice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331698-sk-dolni-kounice","club_name":"SK Doln\u00ed Kounice","club_place":"","club_addr":"Z\u00e1meck\u00e1 7b, Doln\u00ed Kounice, 66464","club_lng":16.47703,"club_lat":49.0636,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.0636,"center_lng":16.47703}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dolní Kounice

Zámecká 7b, Dolní Kounice, 66464
sk.dolni.kounice@seznam.cz
731473225

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dolní Kounice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.dolni.kounice@seznam.cz

Sport Dolní Kounice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dolní Kounice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dolní Kounice byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Brno - venkov III. tř. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Brno a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024