Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Plavsko

Pro TJ Sokol Plavsko nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330544-tj-sokol-plavsko","club_name":"TJ Sokol Plavsko","club_place":"","club_addr":"Plavsko, 37802","club_lng":14.89649,"club_lat":49.08683,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.08683,"center_lng":14.89649}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Plavsko

Plavsko, 37802
j.hermi@seznam.cz
728198994

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Plavsko hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

j.hermi@seznam.cz

Sport Plavsko!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Plavsko. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Plavsko byl založen v roce 1941 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jindřichův Hradec okresní soutěž muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024