Administrace Sportovní akce

FC Rudolec

Nejbližší domácí zápasy
FC Rudolec

Omlouváme se, pro "FC Rudolec" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FC Rudolec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329788-fc-rudolec","club_name":"FC Rudolec","club_place":"","club_addr":"\u010cesk\u00fd Rudolec 123, 37883 \u010cesk\u00fd Rudolec","club_lng":15.3208,"club_lat":49.07448,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.07448,"center_lng":15.3208}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Rudolec

Český Rudolec 123, 37883 Český Rudolec
sokolcr@seznam.cz
728303291

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Rudolec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokolcr@seznam.cz

Sport Český Rudolec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Rudolec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Rudolec je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Žďár nad Sázavou III. třída okresní soutěž mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21411 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022