Administrace Sportovní akce

TJ JISKRA Chlum u Třeboně

Pro TJ JISKRA Chlum u Třeboně nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330534-tj-jiskra-chlum-u-trebone","club_name":"TJ JISKRA Chlum u T\u0159ebon\u011b","club_place":"","club_addr":"sportovn\u00ed stadion, Chlum u T\u0159ebon\u011b, 37804","club_lng":14.9225,"club_lat":48.95713,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.95713,"center_lng":14.9225}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ JISKRA Chlum u Třeboně

sportovní stadion, Chlum u Třeboně, 37804
lysmir@seznam.cz
606766431

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ JISKRA Chlum u Třeboně hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

lysmir@seznam.cz

Sport Chlum u Třeboně!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ JISKRA Chlum u Třeboně. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ JISKRA Chlum u Třeboně je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jindřichův Hradec okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024