Administrace Sportovní akce

TJ Blesk Klikov

Pro TJ Blesk Klikov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330529-tj-blesk-klikov","club_name":"TJ Blesk Klikov","club_place":"","club_addr":"Husova, Klikov, 37806","club_lng":14.91636,"club_lat":48.90952,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.90952,"center_lng":14.91636}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Blesk Klikov

Husova, Klikov, 37806
karel.klikov@seznam.cz
603498315

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Blesk Klikov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

karel.klikov@seznam.cz

Sport Suchdol nad Lužnicí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Blesk Klikov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Blesk Klikov byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jindřichův Hradec okresní soutěž muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024