Administrace Sportovní akce

TJ Rapid Lásenice

Pro TJ Rapid Lásenice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330538-tj-rapid-lasenice","club_name":"TJ Rapid L\u00e1senice","club_place":"","club_addr":"L\u00e1senice 178, L\u00e1senice, 37801","club_lng":14.97506,"club_lat":49.07381,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.07381,"center_lng":14.97506}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Rapid Lásenice

Lásenice 178, Lásenice, 37801
jon.rudolf@seznam.cz
725528456

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Rapid Lásenice hraje fotbalové soutěže v kategorii žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jon.rudolf@seznam.cz

Sport Lásenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Rapid Lásenice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Rapid Lásenice byl založen v roce 1978 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jindřichův Hradec okresní soutěž žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023