Administrace Sportovní akce

SK Horní Pěna

Nejbližší domácí zápasy
SK Horní Pěna

Omlouváme se, pro "SK Horní Pěna" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Horní Pěna nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332565-tj-sokol-horni-pena","club_name":"SK Horn\u00ed P\u011bna","club_place":"","club_addr":"Horn\u00ed P\u011bna, 37831","club_lng":14.99789,"club_lat":49.11221,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.11221,"center_lng":14.99789}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Horní Pěna

Horní Pěna, 37831
vacpesek@seznam.cz
604293552

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Horní Pěna hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vacpesek@seznam.cz

Sport Jindřichův Hradec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Horní Pěna. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Horní Pěna je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jindřichův Hradec okresní soutež muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jindřichův Hradec a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 31219 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023