Administrace Sportovní akce

SK Pržno

Nejbližší domácí zápasy
SK Pržno

Omlouváme se, pro "SK Pržno" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Rozpis zápasů
SK Pržno

  • 1 soutěžSK Pržno - UKONČENO
    • 1 zápasSeverní Morava - Oblastní soutěž
      • 20.6.2020 09:00SK Pržno,spolek : Tenisový klub Příbor,z.s.
[]
[{"center_lat":49.60958,"center_lng":18.35906}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Pržno

Pržno 229, Pržno, 73911
petrbloksa@seznam.cz
603528587

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Pržno hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petrbloksa@seznam.cz

Sport Pržno!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Pržno. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Pržno je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Frýdek-Místek okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023