Administrace Sportovní akce

TJ Bystřice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Bystřice

Omlouváme se, pro "TJ Bystřice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Bystřice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332156-tj-bystrice","club_name":"TJ Byst\u0159ice","club_place":"","club_addr":"Byst\u0159ice 1020, Byst\u0159ice, 73995","club_lng":18.72071,"club_lat":49.64046,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.64046,"center_lng":18.72071}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Bystřice

Bystřice 1020, Bystřice, 73995
tjbystriceos@seznam.cz
731710969

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Bystřice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjbystriceos@seznam.cz

Sport Bystřice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Bystřice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Bystřice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023