Administrace Sportovní akce

TJ Janovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Janovice

Omlouváme se, pro "TJ Janovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Janovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332131-tj-janovice","club_name":"TJ Janovice","club_place":"","club_addr":"Janovice 607, Fr\u00fddlant nad Ostravic\u00ed, 739 11","club_lng":18.40639,"club_lat":49.61903,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.61903,"center_lng":18.40639}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Janovice

Janovice 607, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11
jiri-dm@seznam.cz
607136299

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Janovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jiri-dm@seznam.cz

Sport Janovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Janovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Janovice byl založen v roce 1942 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Frýdek-Místek okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022