Administrace Sportovní akce

SK Metylovice

Pro SK Metylovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332127-sk-metylovice","club_name":"SK Metylovice","club_place":"","club_addr":"Metylovice 466, Metylovice, 73949","club_lng":18.33423,"club_lat":49.61081,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.61081,"center_lng":18.33423}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Metylovice

Metylovice 466, Metylovice, 73949
fotbal@skmetylovice.cz
737315503

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Metylovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@skmetylovice.cz

Sport Metylovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Metylovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Metylovice byl založen v roce 1935 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Frýdek-Místek okresní soutěž muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024