Administrace Sportovní akce

TJ Milíkov

Nejbližší domácí zápasy
TJ Milíkov

Omlouváme se, pro "TJ Milíkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Milíkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332132-tj-milikov","club_name":"TJ Mil\u00edkov","club_place":"","club_addr":"Mil\u00edkov 327, Mil\u00edkov, 73981","club_lng":18.70429,"club_lat":49.59464,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.59464,"center_lng":18.70429}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Milíkov

Milíkov 327, Milíkov, 73981
tjmilikov@seznam.cz
602726943

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Milíkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjmilikov@seznam.cz

Sport Milíkov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Milíkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Milíkov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Frýdek-Místek okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tjmilikov
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023