Administrace Sportovní akce

MFK Frýdek-Místek

Pro MFK Frýdek-Místek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329715-mfk-frydek-mistek","club_name":"MFK Fr\u00fddek-M\u00edstek","club_place":"","club_addr":"Stadion Stovky,Horn\u00ed 3276, Fr\u00fddek - M\u00edstek, 73801","club_lng":18.34393,"club_lat":49.69557,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.69557,"center_lng":18.34393}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

MFK Frýdek-Místek

Stadion Stovky,Horní 3276, Frýdek - Místek, 73801
sekretariat@mfkfm.cz
739485326

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub MFK Frýdek-Místek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sekretariat@mfkfm.cz

Fotbal Frýdek-Místek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub MFK Frýdek-Místek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

MFK Frýdek-Místek byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Moravu MSDL.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Frýdek-Místek a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024