Sportovní akce

FC Baník Ostrava

Městský fotbalový stadion Ostrava

Nejbližší domácí zápasy
FC Baník Ostrava

FORTUNA:LIGA

FC Viktoria Plzeň, a.s.

4.4.2020
Hřiště: MěS Ostrava-Vítkovice
Závodní 3077/135, Ostrava - Vítkovice
FORTUNA:LIGA

SK Slavia Praha - fotbal a.s.

18.4.2020
Hřiště: MěS Ostrava-Vítkovice
Závodní 3077/135, Ostrava - Vítkovice
MSFL

Vyškov

29.3.2020
Hřiště: Markvartovice
Závodní 3077/135, Ostrava - Vítkovice

Rozpis zápasů
FC Baník Ostrava

  • 20 soutěžíFC Baník Ostrava
    • 4 zápasyFotbalová asociace - FORTUNA:LIGA
      • 4.4.2020 17:00FC Baník Ostrava, a.s. : FC Viktoria Plzeň, a.s.
      • 11.4.2020 17:00SK Sigma Olomouc, a.s. : FC Baník Ostrava, a.s.
      • 18.4.2020 17:00FC Baník Ostrava, a.s. : SK Slavia Praha - fotbal a.s.
      • 25.4.2020 17:00FC SLOVAN LIBEREC a.s. : FC Baník Ostrava, a.s.
    • 11 zápasůŘídící komise pro Moravu - MSFL
      • 29.3.2020 10:15Baník Ostrava B : Vyškov
      • 5.4.2020 10:15Baník Ostrava B : Otrokovice
      • 12.4.2020 10:30Zlín B : Baník Ostrava B
      • 19.4.2020 10:15Baník Ostrava B : Dolní Benešov
      • 26.4.2020 10:15Velké Meziříčí : Baník Ostrava B
      • 3.5.2020 10:15Baník Ostrava B : Kroměříž
      • 6.5.2020 17:00Baník Ostrava B : Uherský Brod
      • 10.5.2020 10:15Sigma Olomouc B : Baník Ostrava B
      • 17.5.2020 10:15Baník Ostrava B : Rosice
      • 23.5.2020 17:00Hlučín : Baník Ostrava B
      • 27.5.2020 17:00Uničov : Baník Ostrava B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Moravu - MSDL st.
      • 5.4.2020 11:00Baník Ostrava B : Sigma Olomouc B
      • 10.4.2020 10:30Vítkovice : Baník Ostrava B
      • 19.4.2020 11:00Baník Ostrava B : Zbrojovka Brno B
      • 25.4.2020 10:30Prostějov : Baník Ostrava B
      • 29.4.2020 15:15Blansko : Baník Ostrava B
      • 3.5.2020 11:00Baník Ostrava B : Hlučín
      • 8.5.2020 10:30Třinec : Baník Ostrava B
      • 17.5.2020 11:00Baník Ostrava B : Frýdek-Místek
      • 24.5.2020 10:30Slovácko B : Baník Ostrava B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Moravu - MSDL ml.
      • 5.4.2020 13:15Baník Ostrava B : Sigma Olomouc B
      • 10.4.2020 12:45Vítkovice : Baník Ostrava B
      • 19.4.2020 13:15Baník Ostrava B : Zbrojovka Brno B
      • 25.4.2020 12:45Prostějov : Baník Ostrava B
      • 29.4.2020 17:30Blansko : Baník Ostrava B
      • 3.5.2020 13:15Baník Ostrava B : Hlučín
      • 8.5.2020 12:45Třinec : Baník Ostrava B
      • 17.5.2020 13:15Baník Ostrava B : Frýdek-Místek
      • 24.5.2020 12:45Slovácko B : Baník Ostrava B
    • 2 zápasyŘídící komise pro Moravu - MSŽL U 15
      • 4.4.2020 10:00Baník Ostrava : Opava
      • 12.4.2020 10:30Frýdek-Místek : Baník Ostrava
    • 11 zápasůŘídící komise pro Moravu - MSŽD-U 15 sk. E
      • 29.3.2020 10:30Baník Ostrava : Vsetín
      • 5.4.2020 12:30Valašské Meziříčí : Baník Ostrava
      • 11.4.2020 10:00Uničov : Baník Ostrava
      • 18.4.2020 14:30Baník Ostrava : Třinec
      • 25.4.2020 14:30Baník Ostrava : Valašské Meziříčí
      • 29.4.2020 16:30Přerov : Baník Ostrava
      • 2.5.2020 13:00Baník Ostrava : Uničov
      • 8.5.2020 10:00Třinec : Baník Ostrava
      • 17.5.2020 10:30Baník Ostrava : Přerov
      • 20.5.2020 15:00Baník Ostrava : Hlučín
      • 24.5.2020 10:00Hlučín : Baník Ostrava
    • 2 zápasyŘídící komise pro Moravu - MSŽL U 14
      • 4.4.2020 12:00Baník Ostrava : Opava
      • 12.4.2020 12:30Frýdek-Místek : Baník Ostrava
    • 11 zápasůŘídící komise pro Moravu - MSŽD-U 14 sk. E
      • 29.3.2020 12:30Baník Ostrava : Vsetín
      • 5.4.2020 14:30Valašské Meziříčí : Baník Ostrava
      • 11.4.2020 12:00Uničov : Baník Ostrava
      • 18.4.2020 16:30Baník Ostrava : Třinec
      • 25.4.2020 16:30Baník Ostrava : Valašské Meziříčí
      • 29.4.2020 14:30Přerov : Baník Ostrava
      • 2.5.2020 15:00Baník Ostrava : Uničov
      • 8.5.2020 12:00Třinec : Baník Ostrava
      • 17.5.2020 12:30Baník Ostrava : Přerov
      • 20.5.2020 17:00Baník Ostrava : Hlučín
      • 24.5.2020 12:00Hlučín : Baník Ostrava
    • 10 zápasůŘídící komise pro Moravu - SpSM-U 13 SEVER
      • 5.4.2020 10:30Baník Ostrava : Valašské Meziříčí
      • 8.4.2020 15:30Bílovec : Baník Ostrava
      • 15.4.2020 17:00Baník Ostrava : Karviná
      • 22.4.2020 17:00Vítkovice : Baník Ostrava
      • 2.5.2020 10:30Baník Ostrava : Uničov
      • 6.5.2020 16:30Baník Ostrava : Hranice
      • 10.5.2020 13:30Šumperk : Baník Ostrava
      • 17.5.2020 15:00Baník Ostrava : Přerov
      • 21.5.2020 16:00Vsetín : Baník Ostrava
      • 23.5.2020 13:00Opava : Baník Ostrava
    • 10 zápasůŘídící komise pro Moravu - SpSM-U 12 SEVER
      • 5.4.2020 10:30Baník Ostrava : Valašské Meziříčí
      • 8.4.2020 15:30Bílovec : Baník Ostrava
      • 15.4.2020 17:00Baník Ostrava : Karviná
      • 22.4.2020 17:00Vítkovice : Baník Ostrava
      • 2.5.2020 10:30Baník Ostrava : Uničov
      • 6.5.2020 16:30Baník Ostrava : Hranice
      • 10.5.2020 13:30Šumperk : Baník Ostrava
      • 17.5.2020 15:00Baník Ostrava : Přerov
      • 21.5.2020 16:00Vsetín : Baník Ostrava
      • 23.5.2020 13:00Opava : Baník Ostrava
    • 8 zápasůŘídící komise pro Moravu - 2. liga dorostenek Morava
      • 4.4.2020 15:00Vítkovice : Ostrava
      • 12.4.2020 12:00Ostrava : Olomouc
      • 18.4.2020 16:00Líšeň : Ostrava
      • 26.4.2020 14:00Ostrava : Vítkovice
      • 3.5.2020 16:30Olomouc : Ostrava
      • 10.5.2020 11:00Ostrava : Líšeň
      • 16.5.2020 17:00Vítkovice : Ostrava
      • 24.5.2020 15:00Ostrava : Olomouc
    • 5 zápasůŘídící komise pro Moravu - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A
      • 11.4.2020 10:00Ostrava : Havířov
      • 18.4.2020 10:00Hranice : Ostrava
      • 25.4.2020 10:00Ostrava : Olomouc B
      • 3.5.2020 16:30Brušperk : Ostrava
      • 10.5.2020 16:30Horní Bečva : Ostrava
    • 12 zápasůŘídící komise pro Moravu - 2. liga mladších žákyň Morava
      • 12.4.2020 15:30Ostrava : Zlín
      • 12.4.2020 15:30Ostrava : Hodonín
      • 12.4.2020 15:30Olomouc : Ostrava
      • 26.4.2020 16:00Hodonín : Ostrava
      • 26.4.2020 16:00Ostrava : Zlín
      • 26.4.2020 16:00Olomouc : Ostrava
      • 10.5.2020 16:00Olomouc : Ostrava
      • 10.5.2020 16:00Ostrava : Zlín
      • 10.5.2020 16:00Ostrava : Hodonín
      • 24.5.2020 16:30Olomouc : Ostrava
      • 24.5.2020 16:30Ostrava : Hodonín
      • 24.5.2020 16:30Ostrava : Zlín
    • 3 zápasyFAČR Ženy - 2.liga žen
      • 29.3.2020 15:00SK Olomouc Sigma : FC Baník Ostrava
      • 5.4.2020 15:30FC Baník Ostrava : FC Hradec Králové
      • 19.4.2020 15:00FK Teplice : FC Baník Ostrava
    • 8 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 19
      • 4.4.2020 13:00FK Meteor Praha VIII, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 11.4.2020 13:00Akademie FC Baník Ostrava z. s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 18.4.2020 11:00Fotbalový club Zlín, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 25.4.2020 11:45Akademie FC Baník Ostrava z. s. : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 1.5.2020 13:00AC Sparta Praha fotbal, a.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 9.5.2020 10:30Slezský FC Opava, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 16.5.2020 11:00Akademie FC Baník Ostrava z. s. : Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
      • 23.5.2020 10:30SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
    • 8 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 17
      • 4.4.2020 15:15FK Meteor Praha VIII, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 11.4.2020 15:15Akademie FC Baník Ostrava z. s. : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 18.4.2020 13:15Fotbalový club Zlín, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 25.4.2020 14:00Akademie FC Baník Ostrava z. s. : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 1.5.2020 15:15AC Sparta Praha fotbal, a.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 9.5.2020 12:45Slezský FC Opava, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
      • 16.5.2020 13:15Akademie FC Baník Ostrava z. s. : Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
      • 23.5.2020 12:45SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. : Akademie FC Baník Ostrava z. s.
    • 10 zápasůOstrava - město - MěS starší žáci (6+1)
      • 29.3.2020 15:00Baník Ostrava - dívky : Petřvald na Moravě
      • 4.4.2020 13:30Michálkovice "A" : Baník Ostrava - dívky
      • 11.4.2020 12:15Baník Ostrava - dívky : Klimkovice
      • 18.4.2020 10:00Dolní Lhota : Baník Ostrava - dívky
      • 26.4.2020 15:00Baník Ostrava - dívky : Řepiště
      • 3.5.2020 14:00Hrabová : Baník Ostrava - dívky
      • 10.5.2020 15:00Baník Ostrava - dívky : Třebovice
      • 15.5.2020 17:30Krásné Pole : Baník Ostrava - dívky
      • 24.5.2020 15:00Baník Ostrava - dívky : Michálkovice "B"
      • 28.5.2020 17:00Pustkovec : Baník Ostrava - dívky
    • 9 zápasůOstrava - město - MěP TOP U11 (5+1)
      • 1.4.2020 17:00Polanka U11 : Baník Ostrava U11 "P"
      • 9.4.2020 17:00Baník Ostrava U11 "P" : Ostrava - Jih U11
      • 16.4.2020 16:00Stará Bělá U11 "A" : Baník Ostrava U11 "P"
      • 23.4.2020 17:00Baník Ostrava U11 "P" : Velká Polom U11
      • 28.4.2020 16:30Hlučín U11 : Baník Ostrava U11 "P"
      • 7.5.2020 17:00Baník Ostrava U11 "P" : Vítkovice U10
      • 11.5.2020 17:00Petřkovice U11 "A" : Baník Ostrava U11 "P"
      • 21.5.2020 17:00Baník Ostrava U11 "P" : 1. FC Poruba U11 "A"
      • 27.5.2020 16:30Hlučín U10 : Baník Ostrava U11 "P"
    • 17 zápasůOstrava - město - MěS U11 (5+1) sk. A
      • 31.3.2020 16:301. FC Poruba U11 "B" : Baník Ostrava U11 "J"
      • 3.4.2020 17:00Baník Ostrava U11 "R" : Vřesina U11
      • 6.4.2020 16:00Baník Ostrava U11 "J" : Heřmanice U11
      • 10.4.2020 16:30Rychvald U11 : Baník Ostrava U11 "R"
      • 15.4.2020 16:15Brušperk U11 : Baník Ostrava U11 "J"
      • 17.4.2020 17:00Baník Ostrava U11 "R" : Hlubina U11
      • 21.4.2020 17:00Petřkovice U11 "B" : Baník Ostrava U11 "J"
      • 24.4.2020 17:00Baník Ostrava U11 "R" : Brušperk U11
      • 27.4.2020 16:00Baník Ostrava U11 "J" : Vřesina U11
      • 27.4.2020 16:30Třebovice U11 : Baník Ostrava U11 "R"
      • 8.5.2020 16:30Rychvald U11 : Baník Ostrava U11 "J"
      • 8.5.2020 17:00Baník Ostrava U11 "R" : 1. FC Poruba U11 "B"
      • 11.5.2020 16:00Baník Ostrava U11 "J" : Hlubina U11
      • 14.5.2020 16:00Heřmanice U11 : Baník Ostrava U11 "R"
      • 22.5.2020 17:00Baník Ostrava U11 "R" : Baník Ostrava U11 "J"
      • 25.5.2020 16:00Baník Ostrava U11 "J" : Třebovice U11
      • 26.5.2020 17:00Petřkovice U11 "B" : Baník Ostrava U11 "R"
    • 7 zápasůOstrava - město - MěS U11 (5+1) sk. C
      • 9.4.2020 16:30Šenov U11 : Baník Ostrava - dívky
      • 14.4.2020 17:00Baník Ostrava - dívky : Ludgeřovice U11
      • 21.4.2020 16:00Koblov U11 : Baník Ostrava - dívky
      • 28.4.2020 17:00Baník Ostrava - dívky : Václavovice U11
      • 8.5.2020 16:30Ostrava Lhotka U11 : Baník Ostrava - dívky
      • 12.5.2020 17:00Baník Ostrava - dívky : Vratimov U11
      • 22.5.2020 17:00Markvartovice U11 : Baník Ostrava - dívky
[{"match_id":"2019001A1A2708","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. : FC Viktoria Plze\u0148, a.s. (4.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Ostrava-V\u00edtkovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":18.29926,"match_lat":49.84531,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2804","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Sigma Olomouc, a.s. : FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. (11.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Andr\u016fv stadion, Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":17.24826,"match_lat":49.60013,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A2907","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. : SK Slavia Praha - fotbal a.s. (18.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Ostrava-V\u00edtkovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":18.29941,"match_lat":49.84534,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A3004","match_hteam":"FC SLOVAN LIBEREC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC SLOVAN LIBEREC a.s. : FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. (25.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: U Nisy Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":15.05022,"match_lat":50.77613,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2009","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Vy\u0161kov (29.3.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.29956,"match_lat":49.845369999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2101","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Otrokovice (5.4.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.29971,"match_lat":49.8454,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2209","match_hteam":"FC FASTAV Zl\u00edn, a. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Zl\u00edn B : Ban\u00edk Ostrava B (12.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Letn\u00e1, Zl\u00edn","match_note":"Pozn\u00e1mka: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka-UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":17.66939,"match_lat":49.23127,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2302","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Doln\u00ed Bene\u0161ov (19.4.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.29986,"match_lat":49.84543,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2408","match_hteam":"FC Velk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Velk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed : Ban\u00edk Ostrava B (26.4.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: V. Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed - tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":16.02258,"match_lat":49.34906,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2503","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Krom\u011b\u0159\u00ed\u017e (3.5.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.30001,"match_lat":49.845459999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A3307","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Uhersk\u00fd Brod (6.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.30016,"match_lat":49.84549,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2607","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Sigma Olomouc B : Ban\u00edk Ostrava B (10.5.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Andr\u016fv stadion, h\u0159i\u0161t\u011b \u010d. 2","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":17.24841,"match_lat":49.60016,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2704","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Rosice (17.5.2020 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Bazaly","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.30031,"match_lat":49.84552,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A2806","match_hteam":"FC HLU\u010c\u00cdN a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlu\u010d\u00edn : Ban\u00edk Ostrava B (23.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hlu\u010d\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":18.19546,"match_lat":49.89914,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003A1A3403","match_hteam":"SK Uni\u010dov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Uni\u010dov : Ban\u00edk Ostrava B (27.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Uni\u010dov-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSFL","match_lng":17.11442,"match_lat":49.77618,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A1903","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Sigma Olomouc B (5.4.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.29926,"match_lat":49.84542,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2006","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ban\u00edk Ostrava B (10.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.25599,"match_lat":49.80436,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Zbrojovka Brno B (19.4.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.29941,"match_lat":49.84545,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2205","match_hteam":"1. SK PROST\u011aJOV","match_detail":"Z\u00e1pas: Prost\u011bjov : Ban\u00edk Ostrava B (25.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Olympijsk\u00e1 ul.-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":17.11496,"match_lat":49.47961,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A3001","match_hteam":"FK Blansko","match_detail":"Z\u00e1pas: Blansko : Ban\u00edk Ostrava B (29.4.2020 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Blansko, \u00dadoln\u00ed-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":16.65569,"match_lat":49.35568,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2305","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Hlu\u010d\u00edn (3.5.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.29956,"match_lat":49.845479999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2404","match_hteam":"FK FOTBAL T\u0158INEC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u0159inec : Ban\u00edk Ostrava B (8.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u0159inec-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.66596,"match_lat":49.66938,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2506","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.5.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":18.29971,"match_lat":49.84551,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003C1A2603","match_hteam":"1. FC SLOV\u00c1CKO, z.s. mlade\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Slov\u00e1cko B : Ban\u00edk Ostrava B (24.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0160ir\u016fch \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL st.","match_lng":17.47136,"match_lat":49.06558,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A1903","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Sigma Olomouc B (5.4.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.29986,"match_lat":49.84554,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2006","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ban\u00edk Ostrava B (10.4.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.256140000000002,"match_lat":49.804390000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Zbrojovka Brno B (19.4.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.30001,"match_lat":49.845569999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2205","match_hteam":"1. SK PROST\u011aJOV","match_detail":"Z\u00e1pas: Prost\u011bjov : Ban\u00edk Ostrava B (25.4.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Olympijsk\u00e1 ul.-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":17.11511,"match_lat":49.47964,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A3001","match_hteam":"FK Blansko","match_detail":"Z\u00e1pas: Blansko : Ban\u00edk Ostrava B (29.4.2020 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Blansko, \u00dadoln\u00ed-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":16.65584,"match_lat":49.35571,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2305","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Hlu\u010d\u00edn (3.5.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.30016,"match_lat":49.8456,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2404","match_hteam":"FK FOTBAL T\u0158INEC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u0159inec : Ban\u00edk Ostrava B (8.5.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u0159inec-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.66611,"match_lat":49.66941,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2506","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava B : Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.5.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vista, kpt.Vajdy 6, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":18.30031,"match_lat":49.84563,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003D1A2603","match_hteam":"1. FC SLOV\u00c1CKO, z.s. mlade\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Slov\u00e1cko B : Ban\u00edk Ostrava B (24.5.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0160ir\u016fch \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MSDL ml.","match_lng":17.471510000000002,"match_lat":49.06561,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1A2103","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Opava (4.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 15","match_lng":18.30046,"match_lat":49.845659999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1A2204","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Fr\u00fddek-M\u00edstek : Ban\u00edk Ostrava (12.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: F-M, Horn\u00ed 3276-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 15","match_lng":18.34393,"match_lat":49.69557,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2202","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vset\u00edn (29.3.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.30061,"match_lat":49.84569,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2305","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed, spolek","match_detail":"Z\u00e1pas: Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed : Ban\u00edk Ostrava (5.4.2020 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Val.Mez.-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":17.98693,"match_lat":49.46911,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2401","match_hteam":"SK Uni\u010dov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Uni\u010dov : Ban\u00edk Ostrava (11.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Uni\u010dov-tr\u00e1va 2","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":17.11457,"match_lat":49.77621,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2505","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : T\u0159inec (18.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.30076,"match_lat":49.84572,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S1405","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (25.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.300910000000002,"match_lat":49.845749999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2602","match_hteam":"1. FC Viktorie P\u0159erov z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159erov : Ban\u00edk Ostrava (29.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TJ Spartak P\u0159erov-tr\u00e1va 1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":17.44568,"match_lat":49.46035,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S1501","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Uni\u010dov (2.5.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.30106,"match_lat":49.84578,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S1605","match_hteam":"FK FOTBAL T\u0158INEC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u0159inec : Ban\u00edk Ostrava (8.5.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Borek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.666259999999998,"match_lat":49.669439999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S1702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : P\u0159erov (17.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.30121,"match_lat":49.84581,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S2704","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Hlu\u010d\u00edn (20.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.30136,"match_lat":49.845839999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E1S1804","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub FC Hlu\u010d\u00edn, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlu\u010d\u00edn : Ban\u00edk Ostrava (24.5.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ludg\u00e9\u0159ovice-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 15 sk. E","match_lng":18.19546,"match_lat":49.8992,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2A2103","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Opava (4.4.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 14","match_lng":18.30151,"match_lat":49.84587,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2A2204","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Fr\u00fddek-M\u00edstek : Ban\u00edk Ostrava (12.4.2020 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: F-M, Horn\u00ed 3276-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dL U 14","match_lng":18.34408,"match_lat":49.6956,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2202","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vset\u00edn (29.3.2020 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.301660000000002,"match_lat":49.8459,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2305","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed, spolek","match_detail":"Z\u00e1pas: Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed : Ban\u00edk Ostrava (5.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Val.Mez.-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":17.987080000000002,"match_lat":49.46914,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2401","match_hteam":"SK Uni\u010dov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Uni\u010dov : Ban\u00edk Ostrava (11.4.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Uni\u010dov-tr\u00e1va 2","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":17.11472,"match_lat":49.776239999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2505","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : T\u0159inec (18.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.30181,"match_lat":49.845929999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S1405","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (25.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.30196,"match_lat":49.84596,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2602","match_hteam":"1. FC Viktorie P\u0159erov z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159erov : Ban\u00edk Ostrava (29.4.2020 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TJ Spartak P\u0159erov-tr\u00e1va 1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":17.44583,"match_lat":49.46038,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S1501","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Uni\u010dov (2.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.30211,"match_lat":49.84599,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S1605","match_hteam":"FK FOTBAL T\u0158INEC a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u0159inec : Ban\u00edk Ostrava (8.5.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Borek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.66641,"match_lat":49.66947,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S1702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : P\u0159erov (17.5.2020 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.30226,"match_lat":49.846019999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S2704","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Hlu\u010d\u00edn (20.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.302410000000002,"match_lat":49.84605,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003E2S1804","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub FC Hlu\u010d\u00edn, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlu\u010d\u00edn : Ban\u00edk Ostrava (24.5.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ludg\u00e9\u0159ovice-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MS\u017dD-U 14 sk. E","match_lng":18.195610000000002,"match_lat":49.89923,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S1702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (5.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.30256,"match_lat":49.84608,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S1807","match_hteam":"\u0160koln\u00ed sportovn\u00ed klub B\u00edlovec,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: B\u00edlovec : Ban\u00edk Ostrava (8.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: B\u00edlovec-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.02398,"match_lat":49.76017,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S1903","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Karvin\u00e1 (15.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.30271,"match_lat":49.846109999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2006","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ban\u00edk Ostrava (22.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.25629,"match_lat":49.80442,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Uni\u010dov (2.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.30286,"match_lat":49.84614,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2908","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Hranice (6.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.30301,"match_lat":49.846169999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2205","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub \u0160umperk z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160umperk : Ban\u00edk Ostrava (10.5.2020 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TS \u0160umperk-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":16.97873,"match_lat":49.95707,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2305","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : P\u0159erov (17.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":18.303160000000002,"match_lat":49.846199999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S3001","match_hteam":"FC Vset\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Vset\u00edn : Ban\u00edk Ostrava (21.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vset\u00edn-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":17.99846,"match_lat":49.33768,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F1S2404","match_hteam":"Slezsk\u00fd FC Opava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Opava : Ban\u00edk Ostrava (23.5.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lipov\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 13 SEVER","match_lng":17.89004,"match_lat":49.9497,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S1702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Vala\u0161sk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (5.4.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.30331,"match_lat":49.84623,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S1807","match_hteam":"\u0160koln\u00ed sportovn\u00ed klub B\u00edlovec,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: B\u00edlovec : Ban\u00edk Ostrava (8.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: B\u00edlovec-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.024130000000003,"match_lat":49.760200000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S1903","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Karvin\u00e1 (15.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.30346,"match_lat":49.846259999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2006","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ban\u00edk Ostrava (22.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TC V\u00edtek-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.25644,"match_lat":49.80445,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2104","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Uni\u010dov (2.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.30361,"match_lat":49.846289999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2908","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : Hranice (6.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.30376,"match_lat":49.84632,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2205","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub \u0160umperk z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160umperk : Ban\u00edk Ostrava (10.5.2020 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TS \u0160umperk-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":16.97888,"match_lat":49.957100000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2305","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava : P\u0159erov (17.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":18.303910000000002,"match_lat":49.846349999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S3001","match_hteam":"FC Vset\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Vset\u00edn : Ban\u00edk Ostrava (21.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vset\u00edn-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":17.998610000000003,"match_lat":49.33771,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003F2S2404","match_hteam":"Slezsk\u00fd FC Opava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Opava : Ban\u00edk Ostrava (23.5.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lipov\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - SpSM-U 12 SEVER","match_lng":17.89019,"match_lat":49.94973,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1101","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ostrava (4.4.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hrab\u016fvka-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: TC V\u00edtek","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.25659,"match_lat":49.804480000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1201","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Olomouc (12.4.2020 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.30406,"match_lat":49.846379999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1301","match_hteam":"SK L\u00ed\u0161e\u0148","match_detail":"Z\u00e1pas: L\u00ed\u0161e\u0148 : Ostrava (18.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: L\u00ed\u0161e\u0148-UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":16.69617,"match_lat":49.20228,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1401","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : V\u00edtkovice (26.4.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.30421,"match_lat":49.84641,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1501","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Olomouc : Ostrava (3.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ko\u017eu\u0161any-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":17.24825,"match_lat":49.60008,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1601","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : L\u00ed\u0161e\u0148 (10.5.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.30436,"match_lat":49.846439999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1701","match_hteam":"FC V\u00edtkovice 1919, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00edtkovice : Ostrava (16.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hrab\u016fvka-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: TC V\u00edtek","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.25674,"match_lat":49.80451,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L2B1801","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Olomouc (24.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista UTM","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga dorostenek Morava","match_lng":18.30451,"match_lat":49.84647,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L4B0702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Hav\u00ed\u0159ov (11.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A","match_lng":18.304660000000002,"match_lat":49.8465,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L4B0802","match_hteam":"SK Hranice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hranice : Ostrava (18.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hranice-tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMTRA","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A","match_lng":17.72628,"match_lat":49.54367,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L4B0903","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Olomouc B (25.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Markvartovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A","match_lng":18.30481,"match_lat":49.846529999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L4B1001","match_hteam":"Spolek SK Bru\u0161perk","match_detail":"Z\u00e1pas: Bru\u0161perk : Ostrava (3.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bru\u0161perk-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A","match_lng":18.21858,"match_lat":49.6974,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003L4B0603","match_hteam":"TJ Sokol Horn\u00ed Be\u010dva","match_detail":"Z\u00e1pas: Horn\u00ed Be\u010dva : Ostrava (10.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Horn\u00ed Be\u010dva-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga dorostenek Morava 6+1 sk. A","match_lng":18.28027,"match_lat":49.43167,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0501","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Zl\u00edn (12.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30496,"match_lat":49.84656,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0503","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Hodon\u00edn (12.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30511,"match_lat":49.84659,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0506","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Olomouc : Ostrava (12.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 \u0160oupala \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":17.2484,"match_lat":49.60011,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0601","match_hteam":"FK Hodon\u00edn z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hodon\u00edn : Ostrava (26.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion FK \u0160ardice-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":17.10847,"match_lat":48.86275,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0606","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Zl\u00edn (26.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion FK \u0160ardice-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30526,"match_lat":49.846619999999994,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0603","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Olomouc : Ostrava (26.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion FK \u0160ardice-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":17.248549999999998,"match_lat":49.600139999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0703","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Olomouc : Ostrava (10.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UMT Heyrovsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":17.2487,"match_lat":49.60017,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0705","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Zl\u00edn (10.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UMT Heyrovsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.305410000000002,"match_lat":49.84665,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0702","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Hodon\u00edn (10.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: UMT Heyrovsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30556,"match_lat":49.84668,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0806","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: Olomouc : Ostrava (24.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vr\u0161ava-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":17.248849999999997,"match_lat":49.6002,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0803","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Hodon\u00edn (24.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vr\u0161ava-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30571,"match_lat":49.846709999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019003N2C0801","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava : Zl\u00edn (24.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vr\u0161ava-tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2. liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1ky\u0148 Morava","match_lng":18.30586,"match_lat":49.84674,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005J2A1204","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Olomouc Sigma : FC Ban\u00edk Ostrava (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Drahlov, tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga \u017een","match_lng":17.249,"match_lat":49.600229999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005J2A1302","match_hteam":"FC Ban\u00edk Ostrava, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Ban\u00edk Ostrava : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 (5.4.2020 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SC Vista - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga \u017een","match_lng":18.30046,"match_lat":49.845549999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019005J2A1403","match_hteam":"FK TEPLICE a.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Teplice : FC Ban\u00edk Ostrava (19.4.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dub\u00ed - Byst\u0159ice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 2.liga \u017een","match_lng":13.81786,"match_lat":50.64001,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2203","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (4.4.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Libe\u0148 tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: h\u0159i\u0161t\u011b Libe\u0148 T, U Meteoru 29\/3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.46851,"match_lat":50.10932,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2307","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (11.4.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":18.30601,"match_lat":49.84677,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2402","match_hteam":"Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (18.4.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka\/UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":17.66946,"match_lat":49.23097,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2508","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (25.4.2020 11:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":18.306160000000002,"match_lat":49.846799999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2601","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (1.5.2020 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.4159,"match_lat":50.09977,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2708","match_hteam":"Slezsk\u00fd FC Opava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (9.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lipov\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":17.89034,"match_lat":49.94976,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2802","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s. (16.5.2020 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":18.30631,"match_lat":49.84683,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A2907","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (23.5.2020 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.46759,"match_lat":48.96691,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2203","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (4.4.2020 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Libe\u0148 tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: h\u0159i\u0161t\u011b Libe\u0148 T, U Meteoru 29\/3. Libe\u0148 tr\u00e1va, U Meteoru 29\/3, P 8","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.46866,"match_lat":50.10935,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2307","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (11.4.2020 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.30646,"match_lat":49.84686,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2402","match_hteam":"Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (18.4.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Are\u00e1l Vl. Mare\u010dka\/UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":17.669610000000002,"match_lat":49.231,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2508","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (25.4.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.30661,"match_lat":49.846889999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2601","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (1.5.2020 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.41605,"match_lat":50.0998,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2708","match_hteam":"Slezsk\u00fd FC Opava, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Slezsk\u00fd FC Opava, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (9.5.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lipov\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":17.89049,"match_lat":49.94979,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2802","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. : M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Karvin\u00e1, z.s. (16.5.2020 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: are\u00e1l SC Vista","match_note":"Pozn\u00e1mka: Vista","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":18.30676,"match_lat":49.84692,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A2907","match_hteam":"SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice, akademie","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dynamo \u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice akademie, z.s. : Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s. (23.5.2020 12:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SCM Mlad\u00e9 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.46774,"match_lat":48.96694,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1602","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Pet\u0159vald na Morav\u011b (29.3.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.306910000000002,"match_lat":49.84695,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1706","match_hteam":"FC SLAVIA MICH\u00c1LKOVICE z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Mich\u00e1lkovice \"A\" : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (4.4.2020 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.3536,"match_lat":49.84241,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1803","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Klimkovice (11.4.2020 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: , P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 12.04.2020 15:00","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.30706,"match_lat":49.846979999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1905","match_hteam":"TJ SOKOL DOLN\u00cd LHOTA, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Doln\u00ed Lhota : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (18.4.2020 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.09067,"match_lat":49.83562,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A2004","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : \u0158epi\u0161t\u011b (26.4.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.30721,"match_lat":49.84701,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A2104","match_hteam":"TJ Sokol Hrabov\u00e1, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hrabov\u00e1 : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (3.5.2020 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.29314,"match_lat":49.76817,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A2205","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : T\u0159ebovice (10.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.30736,"match_lat":49.84704,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A2303","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota SOKOL Kr\u00e1sn\u00e9 Pole","match_detail":"Z\u00e1pas: Kr\u00e1sn\u00e9 Pole : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (15.5.2020 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.12008,"match_lat":49.84047,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A2406","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Mich\u00e1lkovice \"B\" (24.5.2020 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.30751,"match_lat":49.847069999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816E1A1507","match_hteam":"TJ Sokol Pustkovec z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pustkovec : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (28.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS star\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci (6+1)","match_lng":18.16446,"match_lat":49.84001,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1005","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub SK Polanka nad Odrou z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Polanka U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" (1.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.17081,"match_lat":49.79214,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1102","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" : Ostrava - Jih U11 (9.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.307660000000002,"match_lat":49.8471,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1204","match_hteam":"FK Star\u00e1 B\u011bl\u00e1 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Star\u00e1 B\u011bl\u00e1 U11 \"A\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" (16.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.23698,"match_lat":49.76558,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1303","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" : Velk\u00e1 Polom U11 (23.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.30781,"match_lat":49.84713,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1403","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub FC Hlu\u010d\u00edn, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlu\u010d\u00edn U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" (28.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.19576,"match_lat":49.89926,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1504","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" : V\u00edtkovice U10 (7.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.30796,"match_lat":49.847159999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1602","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice U11 \"A\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" (11.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.25479,"match_lat":49.86631,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1705","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" : 1. FC Poruba U11 \"A\" (21.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ho\u0161\u0165\u00e1lkovice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.30811,"match_lat":49.84719,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F1T1801","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub FC Hlu\u010d\u00edn, o. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Hlu\u010d\u00edn U10 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"P\" (27.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bP TOP U11 (5+1)","match_lng":18.19591,"match_lat":49.89929,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1002","match_hteam":"1. FC Poruba, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: 1. FC Poruba U11 \"B\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" (31.3.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.17893,"match_lat":49.82294,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1004","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" : V\u0159esina U11 (3.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Radvanice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30826,"match_lat":49.84722,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1105","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" : He\u0159manice U11 (6.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Krakovsk\u00e1 tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.308410000000002,"match_lat":49.847249999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1102","match_hteam":"TJ Slavoj Rychvald, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rychvald U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" (10.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.36615,"match_lat":49.84972,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1201","match_hteam":"Spolek SK Bru\u0161perk","match_detail":"Z\u00e1pas: Bru\u0161perk U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" (15.4.2020 16:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.21873,"match_lat":49.697430000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1205","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" : Hlubina U11 (17.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Radvanice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30856,"match_lat":49.84728,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1305","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice U11 \"B\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" (21.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.25494,"match_lat":49.86634,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1301","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" : Bru\u0161perk U11 (24.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Radvanice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30871,"match_lat":49.84731,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1402","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" : V\u0159esina U11 (27.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Krakovsk\u00e1 tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30886,"match_lat":49.847339999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1405","match_hteam":"SPORTOVN\u00cd KLUB SLAVIE T\u0158EBOVICE z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T\u0159ebovice U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" (27.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.19641,"match_lat":49.83545,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1504","match_hteam":"TJ Slavoj Rychvald, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Rychvald U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" (8.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.366300000000003,"match_lat":49.84975,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1502","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" : 1. FC Poruba U11 \"B\" (8.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Radvanice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30901,"match_lat":49.84737,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1603","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" : Hlubina U11 (11.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Krakovsk\u00e1 tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30916,"match_lat":49.8474,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1604","match_hteam":"FC He\u0159manice Slezsk\u00e1 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: He\u0159manice U11 : Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" (14.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.32978,"match_lat":49.854,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1703","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" (22.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Radvanice tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30931,"match_lat":49.847429999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1804","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava U11 \"J\" : T\u0159ebovice U11 (25.5.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Krakovsk\u00e1 tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.30946,"match_lat":49.84746,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2A1803","match_hteam":"FC ODRA Pet\u0159kovice z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Pet\u0159kovice U11 \"B\" : Ban\u00edk Ostrava U11 \"R\" (26.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. A","match_lng":18.25509,"match_lat":49.866369999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C1103","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub \u0160enov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160enov U11 : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (9.4.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.37439,"match_lat":49.78724,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C1203","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Ludge\u0159ovice U11 (14.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Jana \u0160oupala tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.30961,"match_lat":49.84749,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C1302","match_hteam":"TJ Sokol Koblov z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Koblov U11 : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (21.4.2020 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lhotka tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.28476,"match_lat":49.87788,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C1404","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : V\u00e1clavovice U11 (28.4.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Jana \u0160oupala tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.30976,"match_lat":49.847519999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C0904","match_hteam":"SK Ostrava Lhotka, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ostrava Lhotka U11 : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (8.5.2020 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.22781,"match_lat":49.85459,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C1002","match_hteam":"Akademie FC Ban\u00edk Ostrava z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky : Vratimov U11 (12.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Jana \u0160oupala tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.30991,"match_lat":49.84755,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019816F2C0801","match_hteam":"SK Markvartovice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Markvartovice U11 : Ban\u00edk Ostrava - d\u00edvky (22.5.2020 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M\u011bS U11 (5+1) sk. C","match_lng":18.23271,"match_lat":49.90853,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.84531,"center_lng":18.29926}]

FC Baník Ostrava, a.s.

Závodní 3077/135, Ostrava - Vítkovice

Ostrava je region rázovitý!!! Fotbalový klub byl založen v roce 1922 pod názvem SK Slezská Ostrava. Baník je v klubovém názvu nepřetržitě obsažen od roku 1952 až do dnešní podoby FC Baník Ostrava.

Zlatá 80´ éra ostravského fotbalu přichází s trenérem Evženem Hadamczikem, kdy Baník vytvoří šňůru 74 domácích utkání ve kterých nepozná 5 let porážku! Ostravští fanoušci, zvaní "Chachaři", zpívají klubovou hymnu "Baníčku, my jsme s tebou!" a tím na Bazalech vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Dvacetitisícové návštěvy tu jsou běžné.

Největšími rivaly Baníku jsou AC Sparta Praha a Slezský FC Opava. Rozpis zápasů FC Baník Ostrava napoví nejbližší utkání. Teď už se stačí naučit nejznámnější tradiční pokřik fandů "Baník, pičo!" a můžete jít fandit !!!

@fcbanikostrava
#FC-Banik-Ostrava
Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020