Administrace

Kalendář sportu

Sportovní informace a sportovní akce!
Sport v Ostravě

18.4.2024 - 25.4.2024

Ostrava je region rázovitý !!!

Zážitkem jsou tak i sportovní akce v Ostravě 2024. Fotbal v Ostravě hraje Baník !!! Na místní fanoušky, zvaný "Chachaři" narazíte na každém kroku a všechny to bude táhnout na Městský sportovní stadion v Ostravě-Vítkovicích. Místním rivalem je pak fotbalový klub MFK Vítkovice.

číst více o sportu v Ostravě »

Objevte sport v Ostravě v roce 2024. Tak jako každý rok v červenci rozhýbe celou Ostravu hudební festival Colours of Ostrava, tak každoročně přiláká do Dolní oblasti Vítkovic desítky tisíc návštěvníků a sportovců z celého světa atletický mítink Zlatá tretra 2024.

Ostrava je město s ocelovým, ale sportovním srdcem. Sportovní kluby v Ostravě naleznete doslova na každém rohu. Záleží už na Vás, zda si v Ostravě vyberete basketbal a klub BK NH Ostrava, volejbal s klubem VK TJ Ostrava nebo házenou a ostravský klub TJ Sokol Poruba.

Tím sport v Ostravě, ale zdaleka nekončí. Kalendář sportu v Ostravě nabízí také lední hokej, kde místní fanoušci vyráží na zápasy HC Vítkovice Ridera do Ostravar Arény. Na florbal v Ostravě můžete vyrazit za klubem FBC Ostrava nebo 1. SC Vítkovice do sportovní haly Ostrava-Dubina. Máte-li rádi tvrdší sportovní muziku, je zde pro Vás klub amerického fotbalu Ostrava Steelers. Pálkové sporty v Ostravě naleznete v ARROWS parku.

Věhlas Stodolní ulice už dávno překročil hranice nejen Ostravy. Shodně to má i Technická univerzita Ostrava a sportovní kluby. VŠB-TUO je zde pro hráče všech výkonnostních úrovní a mezi hlavní sporty patří: Futsal, Basketbal, Veslování, Frisbee, Volejbal, Stolní tenis, Horolezectví, Karate, Tenis, Badminton, Kulturistika a Rekreační sport!

Pokud sportovní informace z Ostravy máte a chcete si naopak užít relax, možností je osvěžit se v horkých letních dnech na porubském koupališti Vřesina. Další možností je vyrazit za sportem do Havířova nebo Opavy. Sportovní kalendář SportMap.cz bude průvodcem za sportem v okolí!

« číst méně
[{"match_id":"specMatchUdlT37693","match_hteam":"Sportovn\u00ed akce - Beskyd Challenger 2024","match_detail":"Beskyd Challenger 2024 (7.9.2024 - 8.9.2024)

[{"center_lat":"49.834645","center_lng":"18.282044","distance_lat":49.879864,"distance_lng":"18.282044"}]
Přidej ZDARMA sportovní akce

Svět sportovních informací

Vyhledejte sportovní informace z Vašeho města a vyrazte na SPORT živě!

Sportovní klubyNa sportmap.cz denně vkládáme sportovní akce a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby.
V databázi máme 38790 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání.

FANDÍME SPORTU

Kalendář sportovních akcí a seznam sportovních klubů.

+ 177 203
zápasů
+ 38 790
týmů
+ 3 392
soutěží


NEJSME V TOM SAMI

Našim společným cílem je šířit informace o sportu ve Vašem okolí.

Česká
unie sportu
Národní
sportovní agentura

Český
volejbalový svaz
Fotbalová
asociace ČR
Českomoravský
svaz hokejbalu
Český svaz
házené
Česká
golfová federace
Český svaz
ledního hokeje

Český
florbal
Česká asociace
amerického fotbalu
Czech
softball
Český
atletický svaz
Česká
baseballová asociace
Česká
Basketbalová Federace

Český
svaz cyklistiky
Autoklub
České republiky
Český
běh
Jockey Club
České republiky
Česká
lakrosová unie
Česká
jezdecká federace

Český svaz
orientačních sportů
Česká
triatlonová asociace
Hasičský
sport
Sdružení hasičů
Čech, Moravy a Slezska
Český svaz
tanečního sportu
Aeroklub
České republiky

Česká
rugbyová unie
Český
Biatlon
Česká
bowlingová asociace
Český
tenisový svaz
Český svaz
plaveckých sportů
České asociace
parkouru

Klub
českých turistů
Kanoe
Český
stolní tenis

SPORT na sportmap.cz

Žijeme sportem! Sportovní informace jsou pro nás denním chlebem, naší zálibou i pracovní náplní.

Zaměřujeme se na vás sportovní fanoušky, kteří s kamarády, rodinou nebo sami rádi podpoříte domácí sportovní klub nákupem lístku, piva a párku v rohlíku. Bonusem pak může být pocit radosti z výkonu či vítězství vašich týmů.

Sportovní asociace, sportovní kluby či pořadatelé sportovních akcí zde mají nový nástroj pro komunikaci se širokou sportovní veřejností. Výhodou je možnost sdílet sportovní informace z pohledu místní, regionální nebo národní úrovně.

Máte chuť jít ven s přáteli nebo pozvat kluka na rande, ale nevíte, kam vyrazit za sportem nebo kulturou? Díky sportovnímu kalendáři sportmap.cz snadno a rychle zjistíte, kde se zrovna hraje fotbal v Praze nebo s kým dnes hraje hokej váš oblíbený tým. A je úplně jedno jestli hledáte sport v Praze, sportovní akce v Brně nebo rozpis zápasů v Nové Vsi.

CÍLE sportmap.cz

Klíčovou roli pro nás hrají sportovní fanoušci a rekreační sport, který má pro amatérské sportovce stále hodnotu sám o sobě. Kalendář sportu sportmap.cz eviduje sportovní akce od nejnižších soutěží, a tím se snaží přispět k:

  • podpoře a rozvoji sportu a sportovních klubů
  • zvýšení místního povědomí o sportu a sportovních akcích
  • růstu fanoušků místních sportovních klubů

VÍCE O APLIKACI sportmap.cz

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024