Sportovní akce

FK Mladá Boleslav

Městský fotbalový stadion Mladá Boleslav

Nejbližší domácí zápasy
FK Mladá Boleslav

FORTUNA:LIGA

FC Baník Ostrava, a.s.

22.9.2019
Hřiště: MěS Mladá Boleslav
U stadionu 1118/II, Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA

FC Viktoria Plzeň, a.s.

6.10.2019
Hřiště: MěS Mladá Boleslav
U stadionu 1118/II, Mladá Boleslav
FORTUNA:LIGA

FC SLOVAN LIBEREC a.s.

26.10.2019
Hřiště: MěS Mladá Boleslav
U stadionu 1118/II, Mladá Boleslav

Rozpis zápasů
FK Mladá Boleslav

  • 12 soutěžíFK Mladá Boleslav
    • 10 zápasůFotbalová asociace - FORTUNA:LIGA
      • 18.9.2019 18:00FK TEPLICE a.s. : FK Mladá Boleslav a.s.
      • 22.9.2019 15:30FK Mladá Boleslav a.s. : FC Baník Ostrava, a.s.
      • 28.9.2019 19:00SK Slavia Praha - fotbal a.s. : FK Mladá Boleslav a.s.
      • 6.10.2019 15:30FK Mladá Boleslav a.s. : FC Viktoria Plzeň, a.s.
      • 19.10.2019 17:00FC FASTAV Zlín, a. s. : FK Mladá Boleslav a.s.
      • 26.10.2019 17:00FK Mladá Boleslav a.s. : FC SLOVAN LIBEREC a.s.
      • 2.11.2019 17:00SK Sigma Olomouc, a.s. : FK Mladá Boleslav a.s.
      • 9.11.2019 17:00FK Mladá Boleslav a.s. : Bohemians Praha 1905, a.s.
      • 30.11.2019 17:00FK Mladá Boleslav a.s. : FK TEPLICE a.s.
      • 7.12.2019 17:00AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mladá Boleslav a.s.
    • 8 zápasůŘídící komise pro Čechy - Fortuna ČFL B
      • 16.9.2019 13:00FK Mladá Boleslav a.s. B : FK TEPLICE a.s. B
      • 21.9.2019 10:15FK Jablonec, a.s. B : FK Mladá Boleslav a.s. B
      • 28.9.2019 10:15FK Zbuzany 1953, z.s. : FK Mladá Boleslav a.s. B
      • 7.10.2019 13:00FK Mladá Boleslav a.s. B : Bohemians Praha 1905, a.s. B
      • 21.10.2019 13:00FK Mladá Boleslav a.s. B : FK DUKLA Praha a. s. B
      • 26.10.2019 14:30TJ Sokol Živanice : FK Mladá Boleslav a.s. B
      • 3.11.2019 10:30FK Mladá Boleslav a.s. B : SK ZÁPY
      • 17.11.2019 10:30FK Mladá Boleslav a.s. B : SK Sokol Brozany, z.s.
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 19 B
      • 22.9.2019 11:00FK Mladá Boleslav B : FC Hradec Králové - mládež, z.s. B
      • 29.9.2019 11:00FK Mladá Boleslav B : FK DUKLA Praha
      • 6.10.2019 12:15FC OLYMPIA HK z.s. - FK Kratonohy : FK Mladá Boleslav B
      • 13.10.2019 11:00FK Mladá Boleslav B : FŠ Litvínov z. s.
      • 20.10.2019 15:15AC Sparta Praha fotbal, a.s. B : FK Mladá Boleslav B
      • 27.10.2019 11:00FK Mladá Boleslav B : FK PARDUBICE, z.s. B
      • 3.11.2019 10:00FK Meteor Praha VIII, z.s. B : FK Mladá Boleslav B
      • 10.11.2019 11:00FK Mladá Boleslav B : FK Admira Praha z.s.
      • 17.11.2019 11:00MFK Chrudim, z.s. : FK Mladá Boleslav B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLD U 17 B
      • 22.9.2019 13:15FK Mladá Boleslav B : FC Hradec Králové - mládež, z.s. B
      • 29.9.2019 13:15FK Mladá Boleslav B : FK DUKLA Praha
      • 6.10.2019 10:00FC OLYMPIA HK z.s. - FK Kratonohy : FK Mladá Boleslav B
      • 13.10.2019 13:15FK Mladá Boleslav B : FŠ Litvínov z. s.
      • 20.10.2019 13:00AC Sparta Praha fotbal, a.s. B : FK Mladá Boleslav B
      • 27.10.2019 13:15FK Mladá Boleslav B : FK PARDUBICE, z.s. B
      • 3.11.2019 12:15FK Meteor Praha VIII, z.s. B : FK Mladá Boleslav B
      • 10.11.2019 13:15FK Mladá Boleslav B : FK Admira Praha z.s.
      • 17.11.2019 13:30MFK Chrudim, z.s. : FK Mladá Boleslav B
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 15
      • 21.9.2019 10:15FC Hradec Králové - mládež, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 29.9.2019 14:00SK Slavia Praha - fotbal mládež : FK Mladá Boleslav
      • 5.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 13.10.2019 13:15FK TEPLICE a.s. : FK Mladá Boleslav
      • 19.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek
      • 27.10.2019 10:00Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad : FK Mladá Boleslav
      • 2.11.2019 11:00FK Mladá Boleslav : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 9.11.2019 10:00FK Mladá Boleslav : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 16.11.2019 10:00FK Jablonec, z.s. : FK Mladá Boleslav
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 13 D
      • 21.9.2019 10:00FK Mladá Boleslav : Viktorka Žižkov, z.s.
      • 28.9.2019 10:00FK Mladá Boleslav : TJ Svitavy, z.s.
      • 6.10.2019 10:00FK Čáslav, z. s. : FK Mladá Boleslav
      • 12.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : SK Sparta Kolín,z.s.
      • 20.10.2019 10:00FC Hlinsko, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 26.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 3.11.2019 10:00FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 10.11.2019 10:00RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 16.11.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FK Náchod spolek
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 14
      • 21.9.2019 12:00FC Hradec Králové - mládež, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 29.9.2019 16:00SK Slavia Praha - fotbal mládež : FK Mladá Boleslav
      • 5.10.2019 12:00FK Mladá Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 13.10.2019 15:00FK TEPLICE a.s. : FK Mladá Boleslav
      • 19.10.2019 12:00FK Mladá Boleslav : FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek
      • 27.10.2019 11:45Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad : FK Mladá Boleslav
      • 2.11.2019 13:00FK Mladá Boleslav : 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
      • 9.11.2019 12:00FK Mladá Boleslav : CU Bohemians Praha, z.s.
      • 16.11.2019 11:45FK Jablonec, z.s. : FK Mladá Boleslav
    • 9 zápasůŘídící komise pro Čechy - ČLŽ U 12 D
      • 21.9.2019 10:00FK Mladá Boleslav : Viktorka Žižkov, z.s.
      • 28.9.2019 10:00FK Mladá Boleslav : TJ Svitavy, z.s.
      • 6.10.2019 10:00FK Čáslav, z. s. : FK Mladá Boleslav
      • 12.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : SK Sparta Kolín,z.s.
      • 20.10.2019 10:00FC Hlinsko, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 26.10.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FC Hradec Králové - mládež, z.s.
      • 3.11.2019 10:00FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 10.11.2019 10:00RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 16.11.2019 10:00FK Mladá Boleslav : FK Náchod spolek
    • 9 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 19
      • 21.9.2019 11:00FC Slovácko z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 28.9.2019 11:00AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mladá Boleslav
      • 5.10.2019 11:00FK Mladá Boleslav : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 12.10.2019 12:00FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 19.10.2019 11:00FK Mladá Boleslav : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 26.10.2019 12:15FK PARDUBICE, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 2.11.2019 11:00FK Mladá Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 8.11.2019 12:001.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 16.11.2019 14:00FK Mladá Boleslav : Fotbalový club Zlín, z.s.
    • 9 zápasůŘídící komise TOP soutěží FAČR - I.CLD U 17
      • 21.9.2019 13:15FC Slovácko z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 28.9.2019 13:15AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mladá Boleslav
      • 5.10.2019 13:15FK Mladá Boleslav : VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.
      • 12.10.2019 14:15FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 19.10.2019 13:15FK Mladá Boleslav : SK Slavia Praha - fotbal mládež
      • 26.10.2019 14:30FK PARDUBICE, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 2.11.2019 13:15FK Mladá Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s.
      • 8.11.2019 14:151.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. : FK Mladá Boleslav
      • 16.11.2019 16:15FK Mladá Boleslav : Fotbalový club Zlín, z.s.
    • 1 zápasŘídící komise TOP soutěží FAČR - MOL Cup - 3.kolo
      • 1.10.2019 16:00FK Mladá Boleslav a.s. : MFK Chrudim a.s.
    • 7 zápasůMladá Boleslav - OP mladší žáci 7+1 skupina C
      • 22.9.2019 10:30FK Mladá Boleslav : TJ Sokol Řepov/Sokol Březno (SD)
      • 26.9.2019 18:00FK Mladá Boleslav : FC Sporting Mladá Boleslav
      • 29.9.2019 10:30FK Mladá Boleslav : FK Krnsko
      • 5.10.2019 08:30SKP Mladá Boleslav : FK Mladá Boleslav
      • 20.10.2019 10:30FK Mladá Boleslav : TJ TJF Čechie Čejetice
      • 3.11.2019 10:30FK Mladá Boleslav : FK Dlouhá Lhota/SK Židněves (SD)
      • 9.11.2019 10:30TJ Sokol Řepov/Sokol Březno (SD) : FK Mladá Boleslav
[{"match_id":"2019001A1A0405","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (18.9.2019 18:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: AGC Ar\u00e9na Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":13.81787,"match_lat":50.64003,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1005","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : FC Ban\u00edk Ostrava, a.s. (22.9.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Fotbal","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.91482,"match_lat":50.42705,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1105","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (28.9.2019 19:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: SINOBO STADIUM","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Sport","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.47151,"match_lat":50.06744,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1205","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : FC Viktoria Plze\u0148, a.s. (6.10.2019 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"Pozn\u00e1mka: O2 TV Sport","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.91497,"match_lat":50.427080000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1307","match_hteam":"FC FASTAV Zl\u00edn, a. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC FASTAV Zl\u00edn, a. s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (19.10.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Stadion Letn\u00e1, Zl\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":17.66939,"match_lat":49.23127,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1405","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : FC SLOVAN LIBEREC a.s. (26.10.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.91512,"match_lat":50.42711,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1506","match_hteam":"SK Sigma Olomouc, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Sigma Olomouc, a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (2.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Andr\u016fv stadion, Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":17.24826,"match_lat":49.60013,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1605","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : Bohemians Praha 1905, a.s. (9.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.915270000000001,"match_lat":50.42714,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1805","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : FK TEPLICE a.s. (30.11.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bS Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.915420000000001,"match_lat":50.427170000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019001A1A1906","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. (7.12.2019 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Generali Arena, Praha 7","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - FORTUNA:LIGA","match_lng":14.4159,"match_lat":50.09977,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B0602","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B : FK TEPLICE a.s. B (16.9.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.91557,"match_lat":50.4272,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B0708","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jablonec, a.s. B : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B (21.9.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l B\u0159\u00edzky \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":15.16226,"match_lat":50.71485,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B0801","match_hteam":"FK Zbuzany 1953, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Zbuzany 1953, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B (28.9.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: FK Zbuzany \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.28433,"match_lat":50.02198,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B0908","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B : Bohemians Praha 1905, a.s. B (7.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.91572,"match_lat":50.42723,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B1107","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B : FK DUKLA Praha a. s. B (21.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.91587,"match_lat":50.427260000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B1203","match_hteam":"T\u011blocvi\u010dn\u00e1 jednota Sokol \u017divanice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol \u017divanice : FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B (26.10.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u017divanice \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":15.64693,"match_lat":50.06498,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B1306","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B : SK Z\u00c1PY (3.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadion","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.916020000000001,"match_lat":50.42729,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002A1B1505","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. B : SK Sokol Brozany, z.s. (17.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadi\u00f3n","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Fortuna \u010cFL B","match_lng":14.916170000000001,"match_lat":50.42732,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B0701","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. B (22.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.9148,"match_lat":50.42702,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B0808","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK DUKLA Praha (29.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.91495,"match_lat":50.42705,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B0902","match_hteam":"FC OLYMPIA HRADEC KR\u00c1LOV\u00c9 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC OLYMPIA HK z.s. - FK Kratonohy : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (6.10.2019 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: FC Olympia Kukleny \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":15.79855,"match_lat":50.20397,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1007","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : F\u0160 Litv\u00ednov z. s. (13.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.915099999999999,"match_lat":50.42708,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1103","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. B : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (20.10.2019 15:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov \/ UMT + UO","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.41605,"match_lat":50.0998,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1206","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK PARDUBICE, z.s. B (27.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.91525,"match_lat":50.42711,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1304","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. B : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (3.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bed\u0159ichovsk\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.46851,"match_lat":50.10932,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1405","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK Admira Praha z.s. (10.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":14.9154,"match_lat":50.42714,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002C2B1505","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Chrudim, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Chrudim, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (17.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: V Pr\u016fhonech \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 19 B","match_lng":15.80029,"match_lat":49.94327,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B0701","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. B (22.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.91555,"match_lat":50.42717,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B0808","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK DUKLA Praha (29.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.9157,"match_lat":50.4272,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B0902","match_hteam":"FC OLYMPIA HRADEC KR\u00c1LOV\u00c9 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC OLYMPIA HK z.s. - FK Kratonohy : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (6.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: FC Olympia Kukleny \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":15.7987,"match_lat":50.204,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1007","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : F\u0160 Litv\u00ednov z. s. (13.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.915849999999999,"match_lat":50.42723,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1103","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. B : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (20.10.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.4162,"match_lat":50.09983,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1206","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK PARDUBICE, z.s. B (27.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.916,"match_lat":50.42726,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1304","match_hteam":"FK Meteor Praha VIII, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Meteor Praha VIII, z.s. B : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (3.11.2019 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Bed\u0159ichovsk\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.46866,"match_lat":50.10935,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1405","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav B : FK Admira Praha z.s. (10.11.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":14.91615,"match_lat":50.42729,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002D2B1505","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Chrudim, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Chrudim, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav B (17.11.2019 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: V Pr\u016fhonech \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cLD U 17 B","match_lng":15.80044,"match_lat":49.9433,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0707","match_hteam":"FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (21.9.2019 10:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l H\u00e1je\u010dek \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":15.84534,"match_lat":50.20646,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0801","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : FK Mlad\u00e1 Boleslav (29.9.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vladivostock\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.47151,"match_lat":50.06748,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0907","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s. (5.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.9163,"match_lat":50.42732,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1002","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (13.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":13.818019999999999,"match_lat":50.640060000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1106","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FC SLOVAN LIBEREC - ml\u00e1de\u017e, spolek (19.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.91645,"match_lat":50.42735,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1203","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad : FK Mlad\u00e1 Boleslav (27.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Branick\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.42556,"match_lat":50.05981,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A1305","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (2.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.916599999999999,"match_lat":50.42738,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0204","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : CU Bohemians Praha, z.s. (9.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: M\u011bstsk\u00fd stadion - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":14.91675,"match_lat":50.42741,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E1A0104","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jablonec, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 Mozartova \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 Mozartova, UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 15","match_lng":15.16228,"match_lat":50.71482,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D0701","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. (21.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.9169,"match_lat":50.42744,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D0807","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Svitavy, z.s. (28.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.91705,"match_lat":50.42747,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D0902","match_hteam":"FK \u010c\u00e1slav, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK \u010c\u00e1slav, z. s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (6.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vodranty \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":15.38473,"match_lat":49.90979,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D1006","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Sparta Kol\u00edn,z.s. (12.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.9172,"match_lat":50.4275,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D1103","match_hteam":"FC Hlinsko, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hlinsko, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (20.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hlinsko \/ tr\u00e1va \u010d.1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":15.91007,"match_lat":49.75969,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D1205","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (26.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.917349999999999,"match_lat":50.42753,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D1304","match_hteam":"FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (3.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na Luk\u00e1ch \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.89164,"match_lat":49.70271,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D0205","match_hteam":"RMSK \"Cidlina\" Nov\u00fd Byd\u017eov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: RMSK \"Cidlina\" Nov\u00fd Byd\u017eov, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (10.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chudonice, UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Chudonice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":15.4865,"match_lat":50.23692,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002E3D0104","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK N\u00e1chod spolek (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie -UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 13 D","match_lng":14.9175,"match_lat":50.42756,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0707","match_hteam":"FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (21.9.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Are\u00e1l H\u00e1je\u010dek \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":15.84549,"match_lat":50.20649,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0801","match_hteam":"SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e : FK Mlad\u00e1 Boleslav (29.9.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vladivostock\u00e1 \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.47166,"match_lat":50.067510000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0907","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s. (5.10.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.91765,"match_lat":50.42759,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1002","match_hteam":"FK TEPLICE a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK TEPLICE a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (13.10.2019 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na St\u00ednadlech","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":13.818169999999999,"match_lat":50.64009,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1106","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FC SLOVAN LIBEREC - ml\u00e1de\u017e, spolek (19.10.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.9178,"match_lat":50.42762,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1203","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad","match_detail":"Z\u00e1pas: Fotbalov\u00fd klub Slavoj Vy\u0161ehrad : FK Mlad\u00e1 Boleslav (27.10.2019 11:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Branick\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.42571,"match_lat":50.05984,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A1305","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. (2.11.2019 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.91795,"match_lat":50.42765,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0204","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : CU Bohemians Praha, z.s. (9.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: M\u011bstsk\u00fd stadion - UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":14.918099999999999,"match_lat":50.42768,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F1A0104","match_hteam":"Fotbalov\u00fd Klub Jablonec, z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jablonec, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (16.11.2019 11:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Z\u0160 Mozartova \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: Z\u0160 Mozartova, UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 14","match_lng":15.16243,"match_lat":50.714850000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D0701","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : Viktorka \u017di\u017ekov, z.s. (21.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.91825,"match_lat":50.42771,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D0807","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Svitavy, z.s. (28.9.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.9184,"match_lat":50.42774,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D0902","match_hteam":"FK \u010c\u00e1slav, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK \u010c\u00e1slav, z. s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (6.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Vodranty \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":15.384879999999999,"match_lat":49.90982,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D1006","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Sparta Kol\u00edn,z.s. (12.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Astonka \/ tr\u00e1va","match_note":"Pozn\u00e1mka: Astonka-p\u0159\u00edrodn\u00ed tr\u00e1va","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.91855,"match_lat":50.427769999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D1103","match_hteam":"FC Hlinsko, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Hlinsko, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (20.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hlinsko \/ tr\u00e1va \u010d.1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":15.910219999999999,"match_lat":49.75972,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D1205","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 - ml\u00e1de\u017e, z.s. (26.10.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.9187,"match_lat":50.4278,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D1304","match_hteam":"FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Sellier & Bellot Vla\u0161im,z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (3.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Na Luk\u00e1ch \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.89179,"match_lat":49.702740000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D0205","match_hteam":"RMSK \"Cidlina\" Nov\u00fd Byd\u017eov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: RMSK \"Cidlina\" Nov\u00fd Byd\u017eov, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (10.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chudonice, UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Chudonice","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":15.48665,"match_lat":50.23695,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019002F3D0104","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK N\u00e1chod spolek (16.11.2019 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: 9. Z\u0160 \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: 9.Z\u0160 Akademie -UMT","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - \u010cL\u017d U 12 D","match_lng":14.918849999999999,"match_lat":50.42783,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0708","match_hteam":"1. FC SLOV\u00c1CKO, z.s. mlade\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Slov\u00e1cko z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (21.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0160ir\u016fch \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":17.47136,"match_lat":49.06558,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0801","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (28.9.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.416350000000001,"match_lat":50.09986,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A0908","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (5.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.919,"match_lat":50.427859999999995,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1002","match_hteam":"FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (12.10.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bFS Srbsk\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":16.58651,"match_lat":49.22727,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1107","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (19.10.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.91915,"match_lat":50.42789,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1203","match_hteam":"FK PARDUBICE, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK PARDUBICE, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (26.10.2019 12:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ohrazenice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":15.75668,"match_lat":50.06018,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1306","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s. (2.11.2019 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadion","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.9193,"match_lat":50.42792,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1404","match_hteam":"1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (8.11.2019 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: stadion Na Litavce \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":13.97629,"match_lat":49.67699,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008C1A1505","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. (16.11.2019 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadi\u00f3n","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 19","match_lng":14.91945,"match_lat":50.427949999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0708","match_hteam":"1. FC SLOV\u00c1CKO, z.s. mlade\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Slov\u00e1cko z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (21.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0160ir\u016fch \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":17.471510000000002,"match_lat":49.06561,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0801","match_hteam":"AC Sparta Praha fotbal, a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: AC Sparta Praha fotbal, a.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (28.9.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: TCM Strahov - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.416500000000001,"match_lat":50.09989,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A0908","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : VIKTORIA PLZE\u0147 - fotbal, z.s. (5.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.919599999999999,"match_lat":50.42798,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1002","match_hteam":"FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (12.10.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bFS Srbsk\u00e1 \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":16.586660000000002,"match_lat":49.2273,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1107","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : SK Slavia Praha - fotbal ml\u00e1de\u017e (19.10.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ tr\u00e1va","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.919749999999999,"match_lat":50.42801,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1203","match_hteam":"FK PARDUBICE, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK PARDUBICE, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (26.10.2019 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ohrazenice \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":15.756829999999999,"match_lat":50.060210000000005,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1306","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Meteor Praha VIII, z.s. (2.11.2019 13:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadion","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.9199,"match_lat":50.428039999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1404","match_hteam":"1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: 1.FK P\u0159\u00edbram, fotbalov\u00e1 akademie, z.s. : FK Mlad\u00e1 Boleslav (8.11.2019 14:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: stadion Na Litavce \/ UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":13.97644,"match_lat":49.677020000000006,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008D1A1505","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : Fotbalov\u00fd club Zl\u00edn, z.s. (16.11.2019 16:15)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: M\u011bstsk\u00fd stadion \/ UMT + UO","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT M\u011bstsk\u00fd stadi\u00f3n","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - I.CLD U 17","match_lng":14.92005,"match_lat":50.42807,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019008Z1D0115","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav a.s. : MFK Chrudim a.s. (1.10.2019 16:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Lokotrans ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - MOL Cup - 3.kolo","match_lng":14.91632,"match_lat":50.427350000000004,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C0501","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Sokol \u0158epov\/Sokol B\u0159ezno (SD) (22.9.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Akademie FK MB","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.9202,"match_lat":50.4281,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C0103","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FC Sporting Mlad\u00e1 Boleslav (26.9.2019 18:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Akademie FK MB","match_note":"Pozn\u00e1mka: H\u0159i\u0161t\u011b: UMT Akademie 9.Z\u0160, P\u016fvodn\u00ed term\u00edn: 25.08.2019 10:30","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.92035,"match_lat":50.428129999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C0604","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Krnsko (29.9.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Akademie FK MB","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.920499999999999,"match_lat":50.42816,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C0702","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub policie Mlad\u00e1 Boleslav, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SKP Mlad\u00e1 Boleslav : FK Mlad\u00e1 Boleslav (5.10.2019 08:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: U Koupali\u0161t\u011b","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.92982,"match_lat":50.40961,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C0903","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : TJ TJF \u010cechie \u010cejetice (20.10.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Akademie FK MB","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.92065,"match_lat":50.42819,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C1104","match_hteam":"FK Mlad\u00e1 Boleslav z.s. ml\u00e1de\u017e","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Mlad\u00e1 Boleslav : FK Dlouh\u00e1 Lhota\/SK \u017didn\u011bves (SD) (3.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Akademie FK MB","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.9208,"match_lat":50.428219999999996,"markfn":"poi_fotbal.png"},{"match_id":"2019217F1C1201","match_hteam":"TJ Sokol \u0158epov, spolek","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol \u0158epov\/Sokol B\u0159ezno (SD) : FK Mlad\u00e1 Boleslav (9.11.2019 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0158epov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci 7+1 skupina C","match_lng":14.95416,"match_lat":50.39702,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.42705,"center_lng":14.91482}]

FK Mladá Boleslav, a.s.

U stadionu 1118/II, Mladá Boleslav

Zakladateli kopané v Mladé Boleslavi byli středoškoláci, kteří v roce 1901 založili kroužek nazvaný Studentská XI. Ten se v roce 1907 sloučením s Čechií přejmenoval na SK Mladá Boleslav. Klubové barvy jsou modrá a bílá.

Nová éra klubu se datuje od roku 2004, kdy FK Mladá Boleslav naplnila postupové ambice a přesunula se do nejvyšší fotbalové soutěže FAČR. Největšími úspěchy jsou dva triumfy v národním poháru ze sezón 2010/11 a 2015/16.

Boleslavksý tým má oporu v městu Mladá Boleslav, společnosti Škoda Auto a.s. a také ve vás fanoušci. Tak doražte na městský fotbalový stadion.

@fkmladaboleslav
#FK-Mlada-Boleslav
Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2019