Administrace Sportovní akce

BA Lynx Liberec

Hala Kort

Pro BA Lynx Liberec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333229-ba-lynx-liberec","club_name":"BA Lynx Liberec","club_place":"Hala Kort","club_addr":"\u0158\u00eddk\u00e9ho 228\/4, Liberec 10 - Franti\u0161kov","club_lng":15.04852,"club_lat":50.75407,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.75407,"center_lng":15.04852}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Ball z.s.

Řídkého 228/4, Liberec 10 - Františkov
balynx@seznam.cz
721131391

Hraj basket za Liberecko!

Přichází ten správný moment, aby ses i ty stal basketbalistou a podílel se na dalších úspěších českého basketbalu.

pastyrik.jan@seznam.cz

BALL 4ALL!

BALL, je spolek působící v Libereckém kraji a sdružuje ve svých řadách, jak dívky, tak chlapce, kteří mají zájem o sport a aktivně trávit volný čas úžasnou hrou – basketbal.

BA Lynx Liberec jediný oddíl v Libereckém kraji, který sdružuje a zabývá se jak dívčím tak chlapeckým basketbalem. BALL je účastníkem soutěží pořádaných Českou basketbalovou federací.

BA Lynx Liberec není pouze basketbalovou akademií, ale dlouhodobě buduje komplexní komunitu pořádající jak turnaje a kempy, tak ale i plesy nebo besídky.

Podpořte místní basketbalový klub BA Lynx Liberec Zajímá Vás sport v Liberci. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí na sportmap.cz.

@BALynxLiberecko
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024