Administrace Sportovní akce

AŠ Mladá Boleslav

Nejbližší domácí zápasy
AŠ Mladá Boleslav

2. liga - muži

SK Slavia Praha B

19.9.2020
Sportovní hala Ml. Boleslav
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
2. liga - muži

BK Brandýs nad Labem

20.9.2020
Sportovní hala Ml. Boleslav
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
2. liga - muži

BVK Holice

3.10.2020
IX. základní škola
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II

Rozpis zápasů
AŠ Mladá Boleslav

  • 8 soutěžíAŠ Mladá Boleslav
    • 20 zápasů2. liga - muži
      • 3.10.2020 15:30TJ AŠ Mladá Boleslav : BVK Holice
      • 4.10.2020 10:00BK NAPOS Vysoká n. L. : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 17.10.2020 00:00Sokol Kutná Hora : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 18.10.2020 00:00BC Kolín B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 7.11.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Vlci Žďár
      • 8.11.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Třebíč
      • 21.11.2020 00:00TJ Tesla Pardubice : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 22.11.2020 09:30TJ Sokol BK Chrudim : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 5.12.2020 00:00BK Brandýs nad Labem : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 6.12.2020 00:00SK Slavia Praha B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 19.12.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec
      • 20.12.2020 00:00BA Lynx Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 16.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK NAPOS Vysoká n. L.
      • 17.1.2021 00:00BVK Holice : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 30.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín B
      • 31.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : Sokol Kutná Hora
      • 13.2.2021 00:00TJ Třebíč : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 14.2.2021 00:00BK Vlci Žďár : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 6.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sokol BK Chrudim
      • 7.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Tesla Pardubice
    • 14 zápasůStředočeská basketbalová liga mužů - muži
      • 3.10.2020 13:00AŠ Mladá Boleslav B : BC Kolín B
      • 17.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Sadská o.s.
      • 18.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav B : Basketbal Pečky
      • 7.11.2020 00:00BK Brandýs nad Labem, o.s. B : AŠ Mladá Boleslav B
      • 8.11.2020 14:00BK Český Brod : AŠ Mladá Boleslav B
      • 21.11.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Kralupy-Junior muži
      • 5.12.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav B : Basket Poděbrady z.s.
      • 6.12.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BC Real Réma Nymburk
      • 20.12.2020 00:00BC Kolín B : AŠ Mladá Boleslav B
      • 16.1.2021 17:00Basketbal Pečky : AŠ Mladá Boleslav B
      • 17.1.2021 00:00BK Sadská o.s. : AŠ Mladá Boleslav B
      • 30.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Český Brod
      • 31.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Brandýs nad Labem, o.s. B
      • 14.2.2021 00:00BK Kralupy-Junior muži : AŠ Mladá Boleslav B
    • 26 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 3.10.2020 11:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín
      • 4.10.2020 12:00BK Český Brod : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 17.10.2020 00:00BK Kondoři Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 18.10.2020 00:00BA Lynx Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 7.11.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf
      • 8.11.2020 00:00TJ Slovan Varnsdorf : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 21.11.2020 00:00BA 2006´Roudnice n. L. : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 22.11.2020 00:00Válečníci Děčín B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 5.12.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Český Brod
      • 6.12.2020 00:00BC Kolín : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 16.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec
      • 17.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Kondoři Liberec
      • 30.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : Válečníci Děčín B
      • 31.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA 2006´Roudnice n. L.
      • 13.2.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín
      • 14.2.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Český Brod
      • 6.3.2021 00:00BK Kondoři Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 7.3.2021 00:00BA Lynx Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 20.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf
      • 21.3.2021 00:00TJ Slovan Varnsdorf : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 10.4.2021 00:00BA 2006´Roudnice n. L. : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 11.4.2021 00:00Válečníci Děčín B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 17.4.2021 00:00BK Český Brod : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 18.4.2021 00:00BC Kolín : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 24.4.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec
      • 25.4.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Kondoři Liberec
    • 7 zápasůnadregionální liga - starší žákyně U15
      • 10.10.2020 09:00AŠ Mladá Boleslav : Bižuterie Jablonec n. Nisou
      • 11.10.2020 09:00AŠ Mladá Boleslav : TJ Lokomotiva Liberec I.
      • 24.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav : Válečnice Děčín
      • 25.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav : Slovan Varnsdorf
      • 15.11.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav : BK Kralupy Junior
      • 28.11.2020 00:00TJ Lokomotiva Liberec I. : AŠ Mladá Boleslav
      • 29.11.2020 00:00Bižuterie Jablonec n. Nisou : AŠ Mladá Boleslav
    • 9 zápasůnadregionální liga - žáci U15
      • 10.10.2020 16:00BA Lynx Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 24.10.2020 00:00NBK Juventa Milovice : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 25.10.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : NBK Juventa Milovice
      • 14.11.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín
      • 15.11.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Brandýs nad Labem
      • 28.11.2020 00:00Válečníci Děčín B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 29.11.2020 00:00TJ Slovan Varnsdorf : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 12.12.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec B
      • 13.12.2020 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec
    • 13 zápasůStředočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 - starší minižáci U13
      • 10.10.2020 11:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BK Český Brod U13B
      • 24.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BK R&J EBC Mělník U13B
      • 14.11.2020 00:00BA Nymburk U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 15.11.2020 00:00BC Kolín U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 12.12.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
      • 13.12.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BK Beroun U13(mix)
      • 9.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BŠ Tygři Praha U13B
      • 10.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
      • 7.2.2021 00:00BK Český Brod U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 28.2.2021 10:00BK R&J EBC Mělník U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BC Kolín U13B
      • 14.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BA Nymburk U13B
      • 27.3.2021 00:00BK Beroun U13(mix) : AŠ Mladá Boleslav U13B
    • 18 zápasůStředočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 - starší minižákyně U13
      • 10.10.2020 15:00BK Kralupy junior,z.s.U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 24.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms)
      • 25.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BA Radotín U13G(ms)
      • 6.11.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BC Benešov U13G
      • 14.11.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : Basket Slovanka U13G(ms)
      • 15.11.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : Pandy Čelákovice U13G
      • 12.12.2020 00:00ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 9.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BC Kolín U13G
      • 10.1.2021 00:00BC Kolín U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 13.2.2021 00:00BC Benešov U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 14.2.2021 00:00Basket Říčany z.s.U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 27.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BŠ Tygři Praha U13G(ms)
      • 28.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BK Kralupy junior,z.s.U13G
      • 13.3.2021 00:00BA Radotín U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 14.3.2021 00:00BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 27.3.2021 00:00Pandy Čelákovice U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 28.3.2021 09:00Basket Slovanka U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 18.4.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G
    • 12 zápasůPřípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G - nejmladší minižákyně U11
      • 24.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : Basket Poděbrady z.s. U11G
      • 24.10.2020 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : Basket Poděbrady z.s. U11G
      • 14.11.2020 00:00ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 14.11.2020 00:00ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 12.12.2020 00:00T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix) : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 12.12.2020 00:00T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix) : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 9.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : Pandy Čelákovice U11G(mix)
      • 9.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : Pandy Čelákovice U11G(mix)
      • 27.2.2021 00:00Basket Poděbrady z.s. U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 27.2.2021 00:00Basket Poděbrady z.s. U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
[{"match_id":"specMatchZap2057","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BVK Holice (3.10.2020 15:30)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.90996,"match_lat":50.43426,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2274","match_hteam":"BK NAPOS Vysok\u00e1 nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NAPOS Vysok\u00e1 n. L. : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (4.10.2020 10:00)","match_field":"SH Vysok\u00e1 nad Labem","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.81469,"match_lat":50.15547,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2092","match_hteam":"Sokol Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Kutn\u00e1 Hora : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.10.2020 00:00)","match_field":"V\u00fdchovn\u00fd \u00fastav ml\u00e1de\u017ee","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.26694,"match_lat":49.95131,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2109","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (18.10.2020 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.20065,"match_lat":50.02367,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2127","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Vlci \u017d\u010f\u00e1r (7.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91238,"match_lat":50.42633,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2145","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ T\u0159eb\u00ed\u010d (8.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91253,"match_lat":50.42636,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2166","match_hteam":"TJ Tesla Pardubice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Tesla Pardubice : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (21.11.2020 00:00)","match_field":"SH Z\u0160 Stud\u00e1nka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.80085,"match_lat":50.03535,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2185","match_hteam":"TJ Sokol BK Chrudim","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol BK Chrudim : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (22.11.2020 09:30)","match_field":"hala TJ Sokol Chrudim","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.79886,"match_lat":49.95062,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2198","match_hteam":"BK Brand\u00fds nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Brand\u00fds nad Labem : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (5.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.65504,"match_lat":50.18934,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2216","match_hteam":"SK Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Slavia Praha B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (6.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Jene\u010d ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.21533,"match_lat":50.09045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2234","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (19.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91268,"match_lat":50.42639,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2251","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Lynx Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (20.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Kort","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.04852,"match_lat":50.75407,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2075","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK NAPOS Vysok\u00e1 n. L. (16.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.912830000000001,"match_lat":50.42642,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2292","match_hteam":"BVK Holice","match_detail":"Z\u00e1pas: BVK Holice : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.1.2021 00:00)","match_field":"SH Holubova ul.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.98927,"match_lat":50.07246,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2308","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn B (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.912980000000001,"match_lat":50.42645,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2325","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Sokol Kutn\u00e1 Hora (31.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91313,"match_lat":50.42648,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2344","match_hteam":"TJ T\u0159eb\u00ed\u010d","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ T\u0159eb\u00ed\u010d : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala L. Pokorn\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.87645,"match_lat":49.21196,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2362","match_hteam":"BK \u017d\u010f\u00e1r nad S\u00e1zavou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Vlci \u017d\u010f\u00e1r : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (14.2.2021 00:00)","match_field":"Hala TJ \u017d\u010eAS","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.94143,"match_lat":49.57161,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2382","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Sokol BK Chrudim (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91328,"match_lat":50.42651,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2399","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Tesla Pardubice (7.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91343,"match_lat":50.42654,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1886","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BC Kol\u00edn B (3.10.2020 13:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91011,"match_lat":50.434290000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1902","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK Sadsk\u00e1 o.s. (17.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91026,"match_lat":50.43432,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1910","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : Basketbal Pe\u010dky (18.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91041,"match_lat":50.43435,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1917","match_hteam":"BK Brand\u00fds nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Brand\u00fds nad Labem, o.s. B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (7.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Na V\u00fdslun\u00ed","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.65519,"match_lat":50.189370000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1924","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (8.11.2020 14:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.85706,"match_lat":50.07416,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1931","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK Kralupy-Junior mu\u017ei (21.11.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91056,"match_lat":50.434380000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1944","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : Basket Pod\u011bbrady z.s. (5.12.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91071,"match_lat":50.43441,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1952","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BC Real R\u00e9ma Nymburk (6.12.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91086,"match_lat":50.43444,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1964","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (20.12.2020 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":15.2008,"match_lat":50.023700000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1975","match_hteam":"Basketbal Pe\u010dky","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketbal Pe\u010dky : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (16.1.2021 17:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":15.03213,"match_lat":50.08957,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1982","match_hteam":"BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sadsk\u00e1 o.s. : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (17.1.2021 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.98696,"match_lat":50.13637,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1988","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK \u010cesk\u00fd Brod (30.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91101,"match_lat":50.434470000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1994","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK Brand\u00fds nad Labem, o.s. B (31.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91116,"match_lat":50.4345,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2009","match_hteam":"BK Kralupy Junior","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kralupy-Junior mu\u017ei : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (14.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kralupy nad Vltavou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.30747,"match_lat":50.2435,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2744","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn (3.10.2020 11:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91131,"match_lat":50.43453,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2892","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (4.10.2020 12:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.85721,"match_lat":50.07419,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2779","match_hteam":"BK Kondo\u0159i Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kondo\u0159i Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.10.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Kort","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.04867,"match_lat":50.7541,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2805","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Lynx Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (18.10.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna SO\u0160 Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.06205,"match_lat":50.76912,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2816","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf (7.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.913580000000001,"match_lat":50.42657,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2839","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (8.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.62279,"match_lat":50.90788,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2853","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4Roudnice n. L. : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (21.11.2020 00:00)","match_field":"BK Real","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.26534,"match_lat":50.42887,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2876","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (22.11.2020 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.21673,"match_lat":50.78167,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2767","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK \u010cesk\u00fd Brod (5.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.913730000000001,"match_lat":50.4266,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2915","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (6.12.2020 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.200949999999999,"match_lat":50.02373,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2953","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (16.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91388,"match_lat":50.42663,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2975","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kondo\u0159i Liberec (17.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91403,"match_lat":50.42666,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2984","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91418,"match_lat":50.42669,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3004","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA 2006\u00b4Roudnice n. L. (31.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.914330000000001,"match_lat":50.42672,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3013","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.914480000000001,"match_lat":50.42675,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3025","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK \u010cesk\u00fd Brod (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91463,"match_lat":50.42678,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3040","match_hteam":"BK Kondo\u0159i Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kondo\u0159i Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Kort","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.04882,"match_lat":50.754129999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3048","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Lynx Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (7.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna SO\u0160 Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.062199999999999,"match_lat":50.76915,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3056","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91478,"match_lat":50.42681,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3062","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (21.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.62294,"match_lat":50.90791,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3068","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4Roudnice n. L. : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (10.4.2021 00:00)","match_field":"BK Real","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.26549,"match_lat":50.428900000000006,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3072","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (11.4.2021 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.21688,"match_lat":50.7817,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3078","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.85736,"match_lat":50.07422,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3082","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (18.4.2021 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.2011,"match_lat":50.02376,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3091","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (24.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91493,"match_lat":50.42684,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3094","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kondo\u0159i Liberec (25.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.915080000000001,"match_lat":50.42687,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1243","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Bi\u017euterie Jablonec n. Nisou (10.10.2020 09:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91146,"match_lat":50.434560000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1259","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Lokomotiva Liberec I. (11.10.2020 09:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91161,"match_lat":50.43459,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1275","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (24.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1289","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Slovan Varnsdorf (25.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1318","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kralupy Junior (15.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1334","match_hteam":"TJ Lokomotiva Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Lokomotiva Liberec I. : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (28.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1349","match_hteam":"TJ Bi\u017euterie Jablonec nad Nisou","match_detail":"Z\u00e1pas: Bi\u017euterie Jablonec n. Nisou : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (29.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap480","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Lynx Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (10.10.2020 16:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna SO\u0160 Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":15.062349999999999,"match_lat":50.76918,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap536","match_hteam":"Basketball Nymburk","match_detail":"Z\u00e1pas: NBK Juventa Milovice : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (24.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap566","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : NBK Juventa Milovice (25.10.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.90758,"match_lat":50.41627,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap589","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn (14.11.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.907729999999999,"match_lat":50.4163,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap619","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Brand\u00fds nad Labem (15.11.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.907879999999999,"match_lat":50.416329999999995,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap646","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (28.11.2020 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.21703,"match_lat":50.781729999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap666","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (29.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.62309,"match_lat":50.907939999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap697","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec B (12.12.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.90803,"match_lat":50.41636,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap728","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (13.12.2020 00:00)","match_field":"TJ Sokol Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":14.90818,"match_lat":50.41639,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6705","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BK \u010cesk\u00fd Brod U13B (10.10.2020 11:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91176,"match_lat":50.43462,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6715","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BK R&J EBC M\u011bln\u00edk U13B (24.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91191,"match_lat":50.434650000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6719","match_hteam":"Basketball Nymburk","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Nymburk U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (14.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Komensk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":15.04107,"match_lat":50.19118,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6724","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (15.11.2020 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna 1.Z\u0160 Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":15.20273,"match_lat":50.02733,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6728","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : KELTI Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed U13B(mix) (12.12.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91206,"match_lat":50.43468,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6731","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BK Beroun U13(mix) (13.12.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91221,"match_lat":50.43471,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6736","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : B\u0160 Tyg\u0159i Praha U13B (9.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91236,"match_lat":50.434740000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6739","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix) (10.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91251,"match_lat":50.43477,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6744","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (7.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.857510000000001,"match_lat":50.07425,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6754","match_hteam":"TJ EM\u011a M\u011bln\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: BK R&J EBC M\u011bln\u00edk U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (28.2.2021 10:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna I\u0160ST","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.48178,"match_lat":50.3539,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6756","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BC Kol\u00edn U13B (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91266,"match_lat":50.4348,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6759","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BA Nymburk U13B (14.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91281,"match_lat":50.434830000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6763","match_hteam":"BK Beroun","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Beroun U13(mix) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (27.3.2021 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Preislerova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.05806,"match_lat":49.95864,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7893","match_hteam":"BK Kralupy Junior","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kralupy junior,z.s.U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (10.10.2020 15:00)","match_field":"SH Kralupy nad Vltavou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.30762,"match_lat":50.24353,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7900","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms) (24.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91296,"match_lat":50.43486,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7905","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BA Radot\u00edn U13G(ms) (25.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91311,"match_lat":50.43489,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7886","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BC Bene\u0161ov U13G (6.11.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91326,"match_lat":50.434920000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7913","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : Basket Slovanka U13G(ms) (14.11.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91341,"match_lat":50.43495,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7915","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : Pandy \u010cel\u00e1kovice U13G (15.11.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91356,"match_lat":50.43498,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7921","match_hteam":"\u0160BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (12.12.2020 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.98711,"match_lat":50.1364,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7931","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BC Kol\u00edn U13G (9.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91371,"match_lat":50.43501,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7936","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (10.1.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna 1.Z\u0160 Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":15.20288,"match_lat":50.02736,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7942","match_hteam":"BC Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Bene\u0161ov U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Bene\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.68244,"match_lat":49.78305,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7947","match_hteam":"Basket \u0158\u00ed\u010dany ","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket \u0158\u00ed\u010dany z.s.U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala \u0158\u00ed\u010dany ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.66217,"match_lat":49.98872,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7953","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : B\u0160 Tyg\u0159i Praha U13G(ms) (27.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91386,"match_lat":50.43504,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7957","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BK Kralupy junior,z.s.U13G (28.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91401,"match_lat":50.43507,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7960","match_hteam":"BA Radot\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Radot\u00edn U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (13.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.37538,"match_lat":50.0279,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7965","match_hteam":"BC DDM P10","match_detail":"Z\u00e1pas: BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (14.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna B\u011bchovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7973","match_hteam":"Basketbal \u010cel\u00e1kovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Pandy \u010cel\u00e1kovice U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (27.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 J. A. Komensk\u00e9ho ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.74949,"match_lat":50.16137,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7979","match_hteam":"Basket Slovanka","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Slovanka U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (28.3.2021 09:00)","match_field":"Z\u0160 Na Slovance","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.47824,"match_lat":50.12485,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7985","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U13G (18.4.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91416,"match_lat":50.4351,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1458","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G (24.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91431,"match_lat":50.43513,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1460","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G (24.10.2020 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91446,"match_lat":50.43516,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1465","match_hteam":"\u0160BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (14.11.2020 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.98726,"match_lat":50.13643,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1467","match_hteam":"\u0160BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (14.11.2020 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.98741,"match_lat":50.13646,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1473","match_hteam":"Prague Tigers","match_detail":"Z\u00e1pas: T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (12.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1475","match_hteam":"Prague Tigers","match_detail":"Z\u00e1pas: T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (12.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":0.0012,"match_lat":0.00024,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1482","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : Pandy \u010cel\u00e1kovice U11G(mix) (9.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91461,"match_lat":50.43519,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1484","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : Pandy \u010cel\u00e1kovice U11G(mix) (9.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91476,"match_lat":50.43522,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1498","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (27.2.2021 00:00)","match_field":"MSH Ostende","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":15.11077,"match_lat":50.14579,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1500","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (27.2.2021 00:00)","match_field":"MSH Ostende","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":15.11092,"match_lat":50.14582,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1505","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.914909999999999,"match_lat":50.43525,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1507","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91506,"match_lat":50.43528,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2017","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : SK Slavia Praha B (19.9.2020 13:30)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.915230000000001,"match_lat":50.4269,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap2035","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Brand\u00fds nad Labem (20.9.2020 14:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91538,"match_lat":50.42693,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.42633,"center_lng":14.91238}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
sportuj@volny.cz
732256466

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Mladá Boleslav. Sportovní klub AŠ Mladá Boleslav nabízí možnost vstoupit do klubu.

sportuj@volny.cz

Sport Mladá Boleslav!

Vyrazte podpořit místní basketbalový klub AŠ Mladá Boleslav na jeho domácí utkání. Rozpis zápasů v basketbalu na sportmap.cz. Basketbal je sport kde se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub AŠ Mladá Boleslav se těší, že budete u toho!

Mezi dřívější klubové názvy patří AŠ Mladá Boleslav (od 2003-07-31 do 2004-09-30) TJ AŠ Mladá Boleslav (od 2004-09-30 do 2007-07-30) AŠ Mladá Boleslav (od 2007-07-30 do 2008-10-20) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. (od 2008-10-20).

@as-mlada-boleslav
#czbasketball

Basketbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci zdarma. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sportovní kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020