Administrace Sportovní akce

AŠ Mladá Boleslav

Nejbližší domácí zápasy
AŠ Mladá Boleslav

2. liga - muži

BK Vlci Žďár

7.11.2020
Sportovní hala Ml. Boleslav
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
2. liga - muži

TJ Třebíč

8.11.2020
Sportovní hala Ml. Boleslav
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
2. liga - muži

BA Lynx Liberec

19.12.2020
Sportovní hala Ml. Boleslav
U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II

Rozpis zápasů
AŠ Mladá Boleslav

  • 7 soutěžíAŠ Mladá Boleslav
    • 7 zápasů2. liga - muži
      • 17.1.2021 00:00BVK Holice : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 30.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín "B"
      • 31.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : Sokol Kutná Hora
      • 13.2.2021 00:00TJ Třebíč : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 14.2.2021 00:00BK Vlci Žďár : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 6.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sokol BK Chrudim
      • 7.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Tesla Pardubice
    • 5 zápasůStředočeská basketbalová liga mužů - muži
      • 16.1.2021 17:00Basketbal Pečky : AŠ Mladá Boleslav B
      • 17.1.2021 00:00BK Sadská o.s. : AŠ Mladá Boleslav B
      • 30.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Český Brod
      • 31.1.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav B : BK Brandýs nad Labem, o.s. B
      • 14.2.2021 00:00BK Kralupy-Junior muži : AŠ Mladá Boleslav B
    • 15 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 17.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Kondoři Liberec
      • 30.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : Válečníci Děčín B
      • 31.1.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA 2006´Roudnice n. L.
      • 13.2.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BC Kolín
      • 14.2.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Český Brod
      • 6.3.2021 00:00BK Kondoři Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 7.3.2021 00:00BA Lynx Liberec : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 20.3.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf
      • 21.3.2021 00:00TJ Slovan Varnsdorf : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 10.4.2021 00:00BA 2006´Roudnice n. L. : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 11.4.2021 00:00Válečníci Děčín B : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 17.4.2021 00:00BK Český Brod : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 18.4.2021 00:00BC Kolín : TJ AŠ Mladá Boleslav
      • 24.4.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BA Lynx Liberec
      • 25.4.2021 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav : BK Kondoři Liberec
    • 12 zápasůnadregionální liga - starší žákyně U15
      • 23.1.2021 00:00Slovan Varnsdorf : AŠ Mladá Boleslav
      • 24.1.2021 00:00Válečnice Děčín : AŠ Mladá Boleslav
      • 6.2.2021 00:00BK Kralupy junior : AŠ Mladá Boleslav
      • 27.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : Bižuterie Jablonec n. Nisou
      • 28.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : TJ Lokomotiva Liberec I.
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : Basket Pastelka MB
      • 14.3.2021 00:00Basket Pastelka MB : AŠ Mladá Boleslav
      • 27.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : Válečnice Děčín
      • 28.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : Slovan Varnsdorf
      • 11.4.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav : BK Kralupy junior
      • 24.4.2021 00:00TJ Lokomotiva Liberec I. : AŠ Mladá Boleslav
      • 25.4.2021 00:00Bižuterie Jablonec n. Nisou : AŠ Mladá Boleslav
    • 6 zápasůStředočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 - starší minižáci U13
      • 7.2.2021 00:00BK Český Brod U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 28.2.2021 10:00BK R&J EBC Mělník U13B : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BC Kolín U13B
      • 14.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13B : BA Nymburk U13B
      • 27.3.2021 00:00BK Beroun U13(mix) : AŠ Mladá Boleslav U13B
      • 28.3.2021 00:00KELTI Nové Strašecí U13B(mix) : AŠ Mladá Boleslav U13B
    • 9 zápasůStředočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 - starší minižákyně U13
      • 13.2.2021 00:00BC Benešov U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 14.2.2021 00:00Basket Říčany z.s.U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 27.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BŠ Tygři Praha U13G(ms)
      • 28.2.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : BK Kralupy junior,z.s.U13G
      • 13.3.2021 00:00BA Radotín U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 14.3.2021 00:00BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 27.3.2021 00:00Pandy Čelákovice U13G : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 28.3.2021 09:00Basket Slovanka U13G(ms) : AŠ Mladá Boleslav U13G
      • 18.4.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U13G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G
    • 4 zápasyPřípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G - nejmladší minižákyně U11
      • 27.2.2021 00:00Basket Poděbrady z.s. U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 27.2.2021 00:00Basket Poděbrady z.s. U11G : AŠ Mladá Boleslav U11G
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
      • 13.3.2021 00:00AŠ Mladá Boleslav U11G : ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
[{"match_id":"specMatchZap2292","match_hteam":"BVK Holice","match_detail":"Z\u00e1pas: BVK Holice : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.1.2021 00:00)","match_field":"SH Holubova ul.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.98927,"match_lat":50.07246,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2308","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn \"B\" (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91238,"match_lat":50.42633,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2325","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Sokol Kutn\u00e1 Hora (31.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91253,"match_lat":50.42636,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2344","match_hteam":"TJ T\u0159eb\u00ed\u010d","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ T\u0159eb\u00ed\u010d : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala L. Pokorn\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.87645,"match_lat":49.21196,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2362","match_hteam":"BK \u017d\u010f\u00e1r nad S\u00e1zavou","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Vlci \u017d\u010f\u00e1r : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (14.2.2021 00:00)","match_field":"Hala TJ \u017d\u010eAS","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":15.94143,"match_lat":49.57161,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2382","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Sokol BK Chrudim (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91268,"match_lat":50.42639,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2399","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Tesla Pardubice (7.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.912830000000001,"match_lat":50.42642,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1975","match_hteam":"Basketbal Pe\u010dky","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketbal Pe\u010dky : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (16.1.2021 17:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":15.03213,"match_lat":50.08957,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1982","match_hteam":"BK Sadsk\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Sadsk\u00e1 o.s. : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (17.1.2021 00:00)","match_field":"Hala Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.98696,"match_lat":50.13637,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1988","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK \u010cesk\u00fd Brod (30.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.90996,"match_lat":50.43426,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1994","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK Brand\u00fds nad Labem, o.s. B (31.1.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91011,"match_lat":50.434290000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2009","match_hteam":"BK Kralupy Junior","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kralupy-Junior mu\u017ei : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B (14.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kralupy nad Vltavou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.30747,"match_lat":50.2435,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2975","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kondo\u0159i Liberec (17.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.912980000000001,"match_lat":50.42645,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2984","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B (30.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91313,"match_lat":50.42648,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3004","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA 2006\u00b4Roudnice n. L. (31.1.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91328,"match_lat":50.42651,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3013","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BC Kol\u00edn (13.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91343,"match_lat":50.42654,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3025","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK \u010cesk\u00fd Brod (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.913580000000001,"match_lat":50.42657,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3040","match_hteam":"BK Kondo\u0159i Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kondo\u0159i Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (6.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Kort","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.04852,"match_lat":50.75407,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3048","match_hteam":"BA Lynx Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Lynx Liberec : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (7.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna SO\u0160 Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.06205,"match_lat":50.76912,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3056","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Slovan Varnsdorf (20.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.913730000000001,"match_lat":50.4266,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3062","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Varnsdorf : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (21.3.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.62279,"match_lat":50.90788,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3068","match_hteam":"BA 2006 Roudnice nad Labem","match_detail":"Z\u00e1pas: BA 2006\u00b4Roudnice n. L. : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (10.4.2021 00:00)","match_field":"BK Real","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.26534,"match_lat":50.42887,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3072","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dn\u00edci D\u011b\u010d\u00edn B : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (11.4.2021 00:00)","match_field":"ARMEX Sportcentrum","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.21673,"match_lat":50.78167,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3078","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (17.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.85706,"match_lat":50.07416,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3082","match_hteam":"BC Kol\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Kol\u00edn : TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (18.4.2021 00:00)","match_field":"SOU Spoj\u016f Kol\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":15.20065,"match_lat":50.02367,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3091","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (24.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91388,"match_lat":50.42663,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3094","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kondo\u0159i Liberec (25.4.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":14.91403,"match_lat":50.42666,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap344698","match_hteam":"TJ Slovan Varnsdorf","match_detail":"Z\u00e1pas: Slovan Varnsdorf : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (23.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap344702","match_hteam":"Basketbalov\u00fd Klub D\u011b\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (24.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1213","match_hteam":"BK Kralupy Junior","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Kralupy junior : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (6.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kralupy nad Vltavou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.30762,"match_lat":50.24353,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1243","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Bi\u017euterie Jablonec n. Nisou (27.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91026,"match_lat":50.43432,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1259","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ Lokomotiva Liberec I. (28.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91041,"match_lat":50.43435,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap344710","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Basket Pastelka MB (13.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap344712","match_hteam":"Basket Pastelka MB","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pastelka MB : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (14.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1275","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : V\u00e1le\u010dnice D\u011b\u010d\u00edn (27.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91056,"match_lat":50.434380000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1289","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : Slovan Varnsdorf (28.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":14.91071,"match_lat":50.43441,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1318","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Kralupy junior (11.4.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1334","match_hteam":"TJ Lokomotiva Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Lokomotiva Liberec I. : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (24.4.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1349","match_hteam":"TJ Bi\u017euterie Jablonec nad Nisou","match_detail":"Z\u00e1pas: Bi\u017euterie Jablonec n. Nisou : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav (25.4.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - star\u0161\u00ed \u017e\u00e1kyn\u011b U15","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6744","match_hteam":"BK \u010cesk\u00fd Brod","match_detail":"Z\u00e1pas: BK \u010cesk\u00fd Brod U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (7.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.85721,"match_lat":50.07419,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6754","match_hteam":"TJ EM\u011a M\u011bln\u00edk","match_detail":"Z\u00e1pas: BK R&J EBC M\u011bln\u00edk U13B : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (28.2.2021 10:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna I\u0160ST","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.48178,"match_lat":50.3539,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6756","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BC Kol\u00edn U13B (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91086,"match_lat":50.43444,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6759","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B : BA Nymburk U13B (14.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.91101,"match_lat":50.434470000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6763","match_hteam":"BK Beroun","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Beroun U13(mix) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (27.3.2021 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Preislerova","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":14.05806,"match_lat":49.95864,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6767","match_hteam":"TJ Sokol Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed","match_detail":"Z\u00e1pas: KELTI Nov\u00e9 Stra\u0161ec\u00ed U13B(mix) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13B (28.3.2021 00:00)","match_field":"Hala Bios","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1k\u016f U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":13.89991,"match_lat":50.15625,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7942","match_hteam":"BC Bene\u0161ov","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Bene\u0161ov U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Bene\u0161ov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.68244,"match_lat":49.78305,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7947","match_hteam":"Basket \u0158\u00ed\u010dany ","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket \u0158\u00ed\u010dany z.s.U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (14.2.2021 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala \u0158\u00ed\u010dany ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.66217,"match_lat":49.98872,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7953","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : B\u0160 Tyg\u0159i Praha U13G(ms) (27.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91116,"match_lat":50.4345,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7957","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : BK Kralupy junior,z.s.U13G (28.2.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91131,"match_lat":50.43453,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7960","match_hteam":"BA Radot\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BA Radot\u00edn U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (13.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna Z\u0160","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.37538,"match_lat":50.0279,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7965","match_hteam":"BC DDM P10","match_detail":"Z\u00e1pas: BC WIZARDS DDM Pha10 U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (14.3.2021 00:00)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna B\u011bchovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7973","match_hteam":"Basketbal \u010cel\u00e1kovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Pandy \u010cel\u00e1kovice U13G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (27.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 J. A. Komensk\u00e9ho ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.74949,"match_lat":50.16137,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7979","match_hteam":"Basket Slovanka","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Slovanka U13G(ms) : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G (28.3.2021 09:00)","match_field":"Z\u0160 Na Slovance","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.47824,"match_lat":50.12485,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7985","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U13G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U13G (18.4.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00fd minibasketbalov\u00fd p\u0159ebor star\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U13 - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U13","match_lng":14.91146,"match_lat":50.434560000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1498","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (27.2.2021 00:00)","match_field":"MSH Ostende","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":15.11077,"match_lat":50.14579,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1500","match_hteam":"Basket Pod\u011bbrady","match_detail":"Z\u00e1pas: Basket Pod\u011bbrady z.s. U11G : A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G (27.2.2021 00:00)","match_field":"MSH Ostende","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":15.11092,"match_lat":50.14582,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1505","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91161,"match_lat":50.43459,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1507","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav U11G : \u0160BK Parker-Hannifin Sadsk\u00e1 U11G (13.3.2021 00:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - P\u0159\u00edpravn\u00e1 sout\u011b\u017e nejmlad\u0161\u00edch mini\u017e\u00e1ky\u0148 U11G - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1kyn\u011b U11","match_lng":14.91176,"match_lat":50.43462,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2127","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BK Vlci \u017d\u010f\u00e1r (7.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.91418,"match_lat":50.42669,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap2145","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : TJ T\u0159eb\u00ed\u010d (8.11.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.914330000000001,"match_lat":50.42672,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap2234","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav : BA Lynx Liberec (19.12.2020 00:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Ml. Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - 2. liga - mu\u017ei","match_lng":14.914480000000001,"match_lat":50.42675,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap1902","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : BK Sadsk\u00e1 o.s. (17.10.2020 15:30)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91191,"match_lat":50.434650000000005,"markfn":"poi_basketbal.png"},{"match_id":"specMatchZap1910","match_hteam":"TJ A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav","match_detail":"Z\u00e1pas: A\u0160 Mlad\u00e1 Boleslav B : Basketbal Pe\u010dky (18.10.2020 11:00)","match_field":"IX. z\u00e1kladn\u00ed \u0161kola","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - St\u0159edo\u010desk\u00e1 basketbalov\u00e1 liga mu\u017e\u016f - mu\u017ei","match_lng":14.91206,"match_lat":50.43468,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.42633,"center_lng":14.91238}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

U Stadiónu 1322, Mladá Boleslav II
sportuj@volny.cz
732256466

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Mladá Boleslav. Sportovní klub AŠ Mladá Boleslav nabízí možnost vstoupit do klubu.

sportuj@volny.cz

Sport Mladá Boleslav!

Vyrazte podpořit místní basketbalový klub AŠ Mladá Boleslav na jeho domácí utkání. Rozpis zápasů v basketbalu na sportmap.cz. Basketbal je sport kde se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub AŠ Mladá Boleslav se těší, že budete u toho!

Mezi dřívější klubové názvy patří AŠ Mladá Boleslav (od 2003-07-31 do 2004-09-30) TJ AŠ Mladá Boleslav (od 2004-09-30 do 2007-07-30) AŠ Mladá Boleslav (od 2007-07-30 do 2008-10-20) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. (od 2008-10-20).

@as-mlada-boleslav
#czbasketball

Basketbalové kluby





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13755 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021