Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vlkov

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Vlkov

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Vlkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Vlkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330681-tj-sokol-vlkov","club_name":"TJ Sokol Vlkov","club_place":"","club_addr":"Drahov 40, Vesel\u00ed nad Lu\u017enic\u00ed, 39181","club_lng":14.73067,"club_lat":49.15262,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.15262,"center_lng":14.73067}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vlkov

Drahov 40, Veselí nad Lužnicí, 39181
sokol.vlkov@email.cz
723947385

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vlkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.vlkov@email.cz

Sport Vlkov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vlkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vlkov byl založen v roce 1947 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Tábor 3. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021