Administrace Sportovní akce

TJ Radětice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Radětice

Omlouváme se, pro "TJ Radětice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Radětice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330684-tj-radetice","club_name":"TJ Rad\u011btice","club_place":"","club_addr":"Rad\u011btice 39165","club_lng":14.44344,"club_lat":49.31694,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.31694,"center_lng":14.44344}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Radětice

Radětice 39165
paveltupy@seznam.cz
728647011

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Radětice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

paveltupy@seznam.cz

Sport Radětice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Radětice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Radětice byl založen v roce 1973 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Tábor 3. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022