Administrace Sportovní akce

SK ZD Pojbuky

Pro SK ZD Pojbuky nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330666-sk-pojbuky","club_name":"SK ZD Pojbuky","club_place":"","club_addr":"Pojbuky 56, Pojbuky, 39153","club_lng":14.89659,"club_lat":49.49871,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.49871,"center_lng":14.89659}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub ZD Pojbuky

Pojbuky 56, Pojbuky, 39153
skzdpojbuky@seznam.cz
608301194

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK ZD Pojbuky hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skzdpojbuky@seznam.cz

Sport Pojbuky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK ZD Pojbuky. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub ZD Pojbuky byl založen v roce 1977 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Tábor 3. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024