Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Lom

Pro TJ Sokol Lom nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330669-tj-sokol-lom","club_name":"TJ Sokol Lom","club_place":"","club_addr":"Lom 61, T\u00e1bor 2, 39002","club_lng":14.63278,"club_lat":49.36876,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.36876,"center_lng":14.63278}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Lom

Lom 61, Tábor 2, 39002
jcfotbal@seznam.cz
603446668

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Lom hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jcfotbal@seznam.cz

Fotbal Lom!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Lom. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Lom byl založen v roce 1954 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna Divize.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024