Administrace Sportovní akce

FK Makov Hůrka

Nejbližší domácí zápasy
FK Makov Hůrka

Omlouváme se, pro "FK Makov Hůrka" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Makov Hůrka nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330659-fk-makov-hurka","club_name":"FK Makov H\u016frka","club_place":"","club_addr":"Makov 17, Dra\u017eice, 39131","club_lng":14.55221,"club_lat":49.45885,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.45885,"center_lng":14.55221}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Makov Hůrka

Makov 17, Dražice, 39131
fkmakovhurka@seznam.cz
774674368

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Makov Hůrka hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkmakovhurka@seznam.cz

Sport Jistebnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Makov Hůrka. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Makov Hůrka byl založen v roce 2008 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Tábor 3. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21411 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022