Administrace Sportovní akce

TJ Březnice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Březnice

Omlouváme se, pro "TJ Březnice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Březnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330671-tj-breznice","club_name":"TJ B\u0159eznice","club_place":"","club_addr":"B\u0159eznice, 39171","club_lng":14.51412,"club_lat":49.25059,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.25059,"center_lng":14.51412}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Březnice

Březnice, 39171
macek04@seznam.cz
775040425

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Březnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

macek04@seznam.cz

Sport Březnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Březnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Březnice byl založen v roce 1969 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Tábor Penalty okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Tábor a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022