Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Újezd u Domažlic

Pro TJ Sokol Újezd u Domažlic nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330696-tj-sokol-ujezd","club_name":"TJ Sokol \u00dajezd u Doma\u017elic","club_place":"","club_addr":"\u00dajezd, Doma\u017elice, 34401","club_lng":12.8668,"club_lat":49.4337,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.4337,"center_lng":12.8668}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Újezd u Domažlic

Újezd, Domažlice, 34401
sokol.ujezd@email.cz
723508505

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Újezd u Domažlic hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.ujezd@email.cz

Sport Újezd!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Újezd u Domažlic. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Újezd u Domažlic byl založen v roce 1972 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Domažlice III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023