Administrace Sportovní akce

FK Staňkov

Nejbližší domácí zápasy
FK Staňkov

Omlouváme se, pro "FK Staňkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Staňkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330689-fk-stankov","club_name":"FK Sta\u0148kov","club_place":"","club_addr":"Plov\u00e1rn\u00ed 330, Sta\u0148kov, 34561","club_lng":13.0666,"club_lat":49.54898,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.54898,"center_lng":13.0666}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Staňkov

Plovární 330, Staňkov, 34561
gmgde@atlas.cz
720517937

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Staňkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

gmgde@atlas.cz

Sport Staňkov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Staňkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Staňkov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeňský kraj - Krajský přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021