Administrace Sportovní akce

TJ Sedmihoří Oplotec

Pro TJ Sedmihoří Oplotec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330700-tj-sedmihori-oplotec","club_name":"TJ Sedmiho\u0159\u00ed Oplotec","club_place":"","club_addr":"Oplotec, Hostou\u0148 u Hor\u0161ovsk\u00e9ho T\u00fdna, 34525","club_lng":12.82685,"club_lat":49.5795,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.5795,"center_lng":12.82685}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sedmihoří Oplotec

Oplotec, Hostouň u Horšovského Týna, 34525
sedmihorioplotec@seznam.cz
775558659

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sedmihoří Oplotec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sedmihorioplotec@seznam.cz

Sport Horšovský Týn!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sedmihoří Oplotec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sedmihoří Oplotec byl založen v roce 1971 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Domažlice IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024