Administrace Sportovní akce

TJ ZD Meclov

Pro TJ ZD Meclov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330718-tj-meclov","club_name":"TJ ZD Meclov","club_place":"","club_addr":"T\u0159ebnice 9, 34601 Meclov","club_lng":12.92794,"club_lat":49.48075,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.48075,"center_lng":12.92794}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ ZD Meclov

Třebnice 9, 34601 Meclov
pavlina.kaufnerova@gmail.com
602144957

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ ZD Meclov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pavlina.kaufnerova@gmail.com

Sport Meclov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ ZD Meclov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ ZD Meclov byl založen v roce 1977 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeňský kraj - Krajský přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024