Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Postřekov

Pro TJ Sokol Postřekov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330695-tj-sokol-postrekov","club_name":"TJ Sokol Post\u0159ekov","club_place":"","club_addr":"Post\u0159ekov, 34535","club_lng":12.81687,"club_lat":49.46255,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.46255,"center_lng":12.81687}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Postřekov

Postřekov, 34535
mufety@seznam.cz
724858597

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Postřekov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mufety@seznam.cz

Sport Postřekov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Postřekov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Postřekov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeňský kraj - I.B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023