Administrace Sportovní akce

SK Luženice

Pro SK Luženice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330691-sk-luzenice","club_name":"SK Lu\u017eenice","club_place":"","club_addr":"Lu\u017eenice 28, Doma\u017elice, 34401","club_lng":12.89387,"club_lat":49.46514,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.46514,"center_lng":12.89387}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Luženice

Luženice 28, Domažlice, 34401
jaroslav.konop@seznam.cz
728725706

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Luženice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jaroslav.konop@seznam.cz

Sport Luženičky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Luženice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Luženice byl založen v roce 2006 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Domažlice IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Domažlice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024