Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Skalička

Pro TJ Sokol Skalička nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332804-tj-sokol-skalicka","club_name":"TJ Sokol Skali\u010dka","club_place":"","club_addr":"Skali\u010dka, 75352","club_lng":17.79207,"club_lat":49.51733,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.51733,"center_lng":17.79207}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Skalička

Skalička, 75352
nadalv@gmail.com
777706882

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Skalička hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

nadalv@gmail.com

Sport Skalička!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Skalička. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Skalička byl založen v roce 1966 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Přerov okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023