Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou

Pro TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332374-tj-sokol-hustopece-nad-becvou","club_name":"TJ Sokol Hustope\u010de nad Be\u010dvou","club_place":"","club_addr":"\u0160koln\u00ed 153, Hustope\u010de, 75366","club_lng":17.8671,"club_lat":49.53272,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.53272,"center_lng":17.8671}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou

Školní 153, Hustopeče, 75366
sokolhustopece@seznam.cz
777957614

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokolhustopece@seznam.cz

Sport Hustopeče nad Bečvou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Přerov okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024