Administrace Sportovní akce

Tatran Všechovice

Pro Tatran Všechovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332409-tatran-vsechovice","club_name":"Tatran V\u0161echovice","club_place":"","club_addr":"V\u0161echovice 271, 753 53","club_lng":17.76487,"club_lat":49.459,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.459,"center_lng":17.76487}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Tatran Všechovice

Všechovice 271, 753 53
prikryl.marek@email.cz
736676685

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Tatran Všechovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

prikryl.marek@email.cz

Fotbal Všechovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Tatran Všechovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Tatran Všechovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Moravu MSD.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024