Administrace Sportovní akce

SK Říkovice

Pro SK Říkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332402-sk-rikovice","club_name":"SK \u0158\u00edkovice","club_place":"","club_addr":"\u0158\u00edkovice, 75118","club_lng":17.44507,"club_lat":49.37997,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.37997,"center_lng":17.44507}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Říkovice

Říkovice, 75118
sokolrikovice@seznam.cz
739432036

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Říkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokolrikovice@seznam.cz

Sport Říkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Říkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Říkovice byl založen v roce 1957 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Přerov okresní soutěž mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024