Administrace Sportovní akce

SC Stará Ves

Nejbližší domácí zápasy
SC Stará Ves

Omlouváme se, pro "SC Stará Ves" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SC Stará Ves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329778-sc-stara-ves","club_name":"SC Star\u00e1 Ves","club_place":"","club_addr":"Star\u00e1 Ves, P\u0159erov, 75107","club_lng":17.49223,"club_lat":49.38369,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.38369,"center_lng":17.49223}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sport Club Stará Ves

Stará Ves, Přerov, 75107
kovinmates@seznam.cz
608861572

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SC Stará Ves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kovinmates@seznam.cz

Sport Stará Ves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SC Stará Ves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sport Club Stará Ves je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Přerov okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022