Administrace Sportovní akce

SK Radslavice

Pro SK Radslavice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332401-sk-radslavice","club_name":"SK Radslavice","club_place":"","club_addr":"Radslavice, 75111","club_lng":17.52066,"club_lat":49.48019,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.48019,"center_lng":17.52066}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Radslavice

Radslavice, 75111
sokolradslavice@seznam.cz
739878819

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Radslavice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokolradslavice@seznam.cz

Sport Radslavice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Radslavice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Radslavice byl založen v roce 1951 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.B.třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024