Administrace Sportovní akce

FC Dukla Hranice

Pro FC Dukla Hranice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332377-fc-dukla-hranice","club_name":"FC Dukla Hranice","club_place":"","club_addr":"Karla \u010capka 167, Hranice, 75301","club_lng":17.72458,"club_lat":49.54756,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.54756,"center_lng":17.72458}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Dukla Hranice

Karla Čapka 167, Hranice, 75301
matuska@dukla-hranice.cz
604585326

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Dukla Hranice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

matuska@dukla-hranice.cz

Sport Hranice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Dukla Hranice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Dukla Hranice byl založen v roce 1965 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Přerov okresní soutěž mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Přerov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024