Administrace Sportovní akce

SK Tichov

Pro SK Tichov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331828-tj-plostina-tichov","club_name":"SK Tichov","club_place":"","club_addr":"Tichov, Val. Klobouky, 76601","club_lng":17.9808,"club_lat":49.18213,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.18213,"center_lng":17.9808}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Tichov

Tichov, Val. Klobouky, 76601
fotbaltichov@centrum.cz
732730901

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Tichov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbaltichov@centrum.cz

Sport Tichov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Tichov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Tichov byl založen v roce 1988 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlín IV.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Zlín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024