Administrace Sportovní akce

FK Mladcová

Nejbližší domácí zápasy
FK Mladcová

Omlouváme se, pro "FK Mladcová" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Mladcová nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331835-tj-sokol-mladcova","club_name":"FK Mladcov\u00e1","club_place":"","club_addr":"U H\u0159i\u0161t\u011b 276, 760 01, Zl\u00edn","club_lng":17.6483,"club_lat":49.23593,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.23593,"center_lng":17.6483}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub Mladcová

U Hřiště 276, 760 01, Zlín
fkmladcova@seznam.cz
728717642

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Mladcová hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkmladcova@seznam.cz

Sport Zlín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Mladcová. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub Mladcová je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlínský kraj - 1. B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Zlín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022