Administrace Sportovní akce

SK Horní Lhota

Nejbližší domácí zápasy
SK Horní Lhota

Omlouváme se, pro "SK Horní Lhota" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Horní Lhota nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331809-sk-horni-lhota","club_name":"SK Horn\u00ed Lhota","club_place":"","club_addr":"Horn\u00ed Lhota, 76323","club_lng":17.80265,"club_lat":49.14823,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.14823,"center_lng":17.80265}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Horní Lhota

Horní Lhota, 76323
polachrostislav@seznam.cz
737174720

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Horní Lhota hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

polachrostislav@seznam.cz

Sport Horní Lhota!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Horní Lhota. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Horní Lhota je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlín IV.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Zlín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13782 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021