Administrace Sportovní akce

SK Kudlov

Nejbližší domácí zápasy
SK Kudlov

Omlouváme se, pro "SK Kudlov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Kudlov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332570-sk-kudlov","club_name":"SK Kudlov","club_place":"","club_addr":"Na Vrchovici 154, Zl\u00edn - Kudlov 76001","club_lng":17.67338,"club_lat":49.2016,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.2016,"center_lng":17.67338}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Sokol - FK Kudlov

Na Vrchovici 154, Zlín - Kudlov 76001
skkudlov@email.cz
606732237

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Kudlov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skkudlov@email.cz

Sport Zlín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Kudlov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Sokol - FK Kudlov byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlín IV.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Zlín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022