Administrace Sportovní akce

TJ Tatran Tři Sekery

Pro TJ Tatran Tři Sekery nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330740-tatran-tri-sekery","club_name":"TJ Tatran T\u0159i Sekery","club_place":"","club_addr":"Kr\u00e1sn\u00e9 41, 35301 T\u0159i Sekery","club_lng":12.61563,"club_lat":49.94365,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.94365,"center_lng":12.61563}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Tatran Tři Sekery

Krásné 41, 35301 Tři Sekery
m.stolec@worldonline.cz
606654520

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Tatran Tři Sekery hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

m.stolec@worldonline.cz

Sport Tři Sekery!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Tatran Tři Sekery. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Tatran Tři Sekery je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Cheb sdružená okresní soutěž Cheb - Sokolov.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Cheb a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024