Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Drmoul

Pro TJ Sokol Drmoul nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330734-tj-sokol-drmoul","club_name":"TJ Sokol Drmoul","club_place":"","club_addr":"Hamrnick\u00e1, Drmoul, 35301","club_lng":12.67157,"club_lat":49.9427,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.9427,"center_lng":12.67157}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Drmoul

Hamrnická, Drmoul, 35301
sokol.drmoul@seznam.cz
605865224

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Drmoul hraje fotbalové soutěže v kategorii žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.drmoul@seznam.cz

Sport Drmoul!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Drmoul. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Drmoul byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karlovarský kraj - Krajská soutěž ml.žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Cheb a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024