Administrace Sportovní akce

FC Vojtanov

Pro FC Vojtanov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330721-fc-vojtanov","club_name":"FC Vojtanov","club_place":"","club_addr":"Vojtanov 92, Vojtanov, 35133","club_lng":12.31928,"club_lat":50.16574,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.16574,"center_lng":12.31928}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Vojtanov

Vojtanov 92, Vojtanov, 35133
fc.vojtanov@seznam.cz
605870904

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Vojtanov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fc.vojtanov@seznam.cz

Sport Vojtanov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Vojtanov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Vojtanov byl založen v roce 1972 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Cheb sdružená okresní soutěž Cheb - Sokolov.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Cheb a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023